VĒSTNESIS

 
     
 
     
   
     
  
     
 
“Būvindustrijas lielā balva 2017” – pieteikšanās līdz 3.augustam
 
     
  
     
   
     
  
     
 
Ģenerālsponsors bauroc atbalsta augstāko būvindustrijas nozares apbalvojumu “Būvindustrijas lielā balva 2017” un aicina visus interesentus izvirzīt savus pretendentus. Balva tiek piešķirta kā pateicība būvindustrijas pārstāvjiem par nesavtīgu darbu mūža garumā, sniegto ieguldījumu jaunās inženieru un arhitektu paaudzes audzināšanā un nozares prestiža vairošanā, kā arī tā veicina nozares pārstāvju profesionālo izaugsmi un darba kvalitāti. Balva arī šogad tiek izsludināta divās kategorijās: “Mūža ieguldījums būvindustrijā” un “Gada inženieris/arhitekts”, kuras ietvaros pretendenti tiks novērtēti savā – profesionālajā vidē. Pieteikumus uz balvu jāiesniedz no 2017. gada 10.maija līdz 5.augustam.  

Pieteikšanās noteikumus skatīt šeit.

 
     
  
     
   
     
     
 
bauroc sienu būvniecības sistēma objektā 26VESETAS
 
     
     
   
     
     
 
Šī gada sākumā Rīgā, Vesetas ielā 26, uzsākta projekta 26VESETAS dizaina dzīvojamo ēku būvniecība. 26VESETAS veidos divas 10 stāvus augstas dzīvojamās ēkas ar 102 dzīvokļiem. Koplietošanas telpu un dzīvokļu plānojumā un iekārtojumā tiks likts uzsvars uz funkcionalitāti un dizainu. Dzīvokļi būs īpaši ar unikālu interjeru, ko veido Latvijas interjera dizaineri, katrs ieliekot savu redzējumu par pilsētas dzīvi. Sienu būvniecības darbu veic celtniecības kompānija DEKORS+. Lai sasniegtu ēkas ārsienas augstus energoefektivitātes rādītājus, ārsienu būvniecībai tiek lietoti bloki bauroc ECOLIGHT 200  ar papildus 120mm siltumizolāciju, sasniedzot ārsienas siltumcaurlaidības koeficientu U=0.18W/m2K. Lai dzīvokļos nodrošinātu augstu komforta līmeni tika padomāts arī par skaņas izolāciju starp dzīvokļiem, starp koridoru un trepju telpu. Augstākās skaņas izolācijas nodrošināšanai sienas būvniecībai tika pielietotas modernākās daudzslāņu sienas izbūves tehnoloģijas lietojot blokus bauroc  ACOUSTIC ar papildus ģipškartona konstrukciju, kas savukārt atvieglos dažāda veida komunikāciju iestrādi sienās.

 
     
     
 
Māja no AEROC/bauroc ECOTERM+ 500 bez siltināšanas termogrāfija, hermētiskuma tests
 
     
     
   
     
     
 
Lai atbildētu uz klientu jautājumu, vai tiešām var uzbūvēt māju bez papildus ārsienas siltināšanas, tika veikta tehniskā apsekošana pirms pieciem gadiem uzbūvētā mājā no ECOTERM+ 500 blokiem, veicot termogrāfisko un hermētiskuma pārbaudi. Video skatīt šeit.

 
     
     
   
     
     
 bauroc rīko akciju, kuras ietvaros blokam Universal 300/200 tiek piedāvāta īpaša cena - 62,76 EUR/m3 ar PVN. Vairāk par akciju...
Bauroc UNIVERSAL bloku lieto 300 mm un 200 mm platu ēku nesošo ārsienu būvniecībai kuru nepieciešams papildus siltināt, kā arī ēkas nesošo iekšsienu būvniecībā. bauroc UNIVERSAL nodrošina pietiekošu skaņas izolāciju un teicamu ugunsizturību.
Vairāk par bloku bauroc UNIVERSAL lasiet šeit.

 
     
  
     
   
     
  
     
   
     
  
     
 
bauroc rīko motivējošu akciju, kuras ietvaros energotaupīgajam blokam ECOTERM+ 500 mm tiek piedāvāta īpaša cena– 80,86 EUR/m3 ar PVN.
Vairāk par akciju ...
bauroc ECOTERM+ ar platumu 500mm ir izcili piemēroti energotaupīgu māju būvniecībai. Šo bloku sienas siltumcaurlaidības koeficients U=0,15W/(m2K). Šie bloki ir atzīti Skandināvijas valstīs kā piemērotākais ārsienu materiāls būvniecībai bez papildus ārsienas siltināšanas, jo tie atbilst Latvijas un Skandināvijas augstajām energoefektivitātes prasībām un bargajiem klimatiskajiem apstāķļiem. Papildus informāciju lasiet šeit.

 
     
  
     
 
 
     
     
 Bauroc SIA
"Ceļastilbi 1", Saulkalne, Salaspils nov. Latvija

 
     
 
     
 Tel: 67418412
Fax: 67628210