Vēstnesis mājas lapā: šeit.
 
     
     
   
     
     
 
Vēstnesis
Decembris 2016
 
     
     
 
 
     
     
 
AEROC un SAKRET semināri kvalifikācijas celšanai
 
     
  
     
   
     
 
     
 
AEROC un SAKRET ielūdz arhitektus, būvniekus un būvinženierus uz semināru „Energotaupīgu un ilgmūžīgu ēku projektēšana un būvniecība 2017”
Semināra tēmas:
• AEROC gāzbetona īpašības un priekšrocības
• Uguns norobežojošo sienu paneļi
• Skaņas izolācija
• SAKRET apmetumu sistēmas jaunbūvēm un vecām ēkām

 
     
 
 
  
     
 Semināra norises vieta: Konferenču zāle restorānā “4 Pēdas” Līvzemes iela 2, Salaspils
Semināra norises datumi: 17.01; 20.01; 24.01; 27.01; 07.02; 09.02; 14.02; 16.02;
Pieteikšanās un semināra programma skatīt šeit.
 
     
  
     
 
 
     
     
 
Neparasts risinājums – 700 mm ārsiena no AEROC
 
     
     
   
     
 
     
 
Igaunijā, Habnēmē tiek būvēta neparasta privātmāja ar ārsienas biezumu 700 mm. Būvniecības procecā tika ievērotas mājas īpašnieka vēlmes - ārsienas no AEROC, kuras netiek siltinātas un kopējais sienas biezums 700 mm.
Šāds risinājums tika izvēlēts pateicoties arhitektūras projektam, kurā paredzētas īpaši platas logu palodzes.
Izvēloties šādu risinājumu klients iegūs arī lieliskus siltumizolācijas un siltuminerces rādītājus ēkas ekspluatācijas laikā.
Klienta ieceres tika realizētas savstarpēji kombinējot blokus AEROC EcoTerm Plus 500 un EcoLight 200.
 
     
 
  
     
 
 
     
     
 
Dzīvojamais komplekss Jūrmalā – „Jasmīnu rezidence“
 
     
     
   
     
 
     
 
Šī gada rudenī ģenerāluzņēmēja SIA „Merks“ vadībā tika uzsākta dzīvojamā kompleksa „Jasmīnu rezidence“ būvniecība. „Jasmīnu rezidence“ ir četru dzīvojamo ēku komplekss Jūrmalā, klusā un mājīgā vietā - Bulduros, blakus priežu mežam starp Lielupi un Baltijas jūru. Lai realizētu projektā iecerētās ventilējamās fasādes uzstādīšanu, monolīto dzelzbetona konstrukciju aizpildīšanai ārsienās, tiek lietoti bloki AEROC Hard 200mm platumā ar papildus 200mm siltumizolāciju.  Aizpildījuma stiprināšanai pie dzelzbetona kolonnām un starpstāvu pārsegumu tiek lietoti starpsienu stiprinājumi. Ventilējamās fasādes izbūvei, lai nodrošinātu sienu necaurpūšamību un hermētiskumu, bloku horizontālās un vertikālās ārējās šuves no ārpuses tiks aizsmērētas ar bloku līmi. Kompleksa būvniecību paredzēts pabeigt 2017.gada vasarā.
 
     
 
     
 
 
     
     
 
Dzīvokļu daudzslāņu sienas – komforts un drošiba
 
     
     
   
     
 
     
 
Projektējot un būvējot vērtīgas daudzdzīvokļu ēkas jāpievērš uzmanība norobežojošo sienu izvēlei starp dzīvokļiem, koridoru un trepju telpu, komunikāciju šahtām un to tehniskajam izpildījumam. Mūsdienās, iegādājoties vērtīgus īpašumus, klienti pievērš lielāku vērību drošibas un komforta līmenim.
Lai sasniegtu visaugstāko komforta līmeni, ieteicams izvēlieties daudzslāņu sienas konstrukciju. AEROC akustiskā siena nodrošina skaņas izolāciju gaisā līdz 61 dB. Pareizi izvēlēti materiāli, atbilstoši sienu konstrukcijas risinājumi un būvniecības kvalitāte, nodrošinās vēlamo rezultātu.  Pie Acoustic bloku sienām var viegli piestiprināt plauktus, mēbeles un citas lietas.
Acoustic bloku augstie tilpuma masas rādītāji nodrošina tiem uzlabotas skaņas izolācijas īpašības. Acoustic bloki ir teicami piemēroti ēku nesošo un nenesošo iekšsienu būvniecībā. Pateicoties tam, ka Acoustic blokam ir slēgtu poru uzbūve, skaņas norobežojošās sienas īpašības tiek nodrošinātas pat bez to apdares. Ja akustiskajā sienā ir nepieciešams iestrādāt komunikācijas, tad izveidojot sienā padziļinājumu, tiek saglabāts sienas hermētiskums.

 
     
 
     
 
 
     
     
 Seko AEROC tagad arī sociālajā tīklā Facebook  . 
     
 
  
     
 15 gadi celtniecībā 
     
 
     
   
     
 
  
     
 V'estnesis nosūtīšanai uz doto adresi . Ja vēlaties labot savu kontaktinformāciju atzīmējiet "Labot kontaktinformāciju". Ja turpmāk nevēlaties saņemt Vēstnesi atzīmējiet "Dzēst e-pastu no saraksta".