NB! Ja vēlaties turpināt saņemt Bauroc ikmēneša Vēstnesi, lūdzu, apstipriniet mūsu atjaunoto konfidencialitātes noteikumus un apstipriniet turpmāk minēto informatīvo materiālu saņemšanu šeit. 
     
  
 
     
 VĒSTNESIS

 
     
 
     
 
LBS un žurnāls “Būvinženieris” izsludina kandidātu pieteikšanu Būvindustrijas lielajai balvai 
 
     
  
     
   
     
  
     
 
Latvijas Būvinženieru savienība un žurnāls “Būvinženieris” izsludina kandidātu pieteikšanu Būvindustrijas lielajai balvai. Līdz 3. augustam uzņēmumi, nevalstiskās organizācijas, publiskās pārvaldes institūcijas un privātpersonas var izvirzīt pretendentus valstī augstākajam nozares apbalvojumam - Būvindustrijas lielajai balvai.
 2018. gada Būvindustrijas lielās balvas pasniegšanas ceremonijai ir īpaša. Tā iekļauta Latvijas simtgades un arī Eiropas civilo inženieru padomes (ECCE) lielo notikumu kalendārā.
Pretendentus balvai var pieteikt divās kategorijās: „Mūža ieguldījums būvindustrijā” un „Gada inženieris/arhitekts”.
Būvindustrijas lielā balva 2018. ģenerālsponsors SIA “BAUROC”.
 
     
  
     
 
Moderns tirdzniecības komplekss «Via Jurmala Designer Outlet Village»
 
     
  
     
   
     
  
     
   
     
  
     
 
Netālu no Jūrmalas, Piņķos top moderns mazumtirdzniecības un pakalpojumu komplekss 25 000 m2 platībā «Via Jurmala Designer Outlet Village». Jaunais tirdzniecības komplekss top pēc SIA «OUTLETICO» sadarbojoties ar prasmīgiem itāļu speciālistiem, kuri specializējušies vērtīgu un pazīstamu zīmolu Outlet izveidē. Šāda veida Outlet mazumtirdzniecības kompleksi Eiropā ir ne vairāk kā 20. Kopējais būvniecības realizācijas laiks - 9 mēneši.
Kompleksa ieejas arkas, kas izvietotas pa perimetru tiek veidotas no monolīta, kā arī būvniecībai tiek lietoti bloki bauroc ECOTERM+ 500, 375, 300 un bauroc CLASSIC 250. Logu un durvju pārsegšanai tiek lietotas bauroc gatavās stiegrotās PĀRSEDZES.
 
     
  
     
 
Jauna, energotaupīga biroju ēka Bukultu ielā 
 
     
  
     
   
     
  
     
 
Rīgā, Bukultu ielā 11, SIA “Selva Būve” vadoties pēc arhitektu biroja SIA “NRJA” projekta, uzsākusi ražošanas ēkas pārbūvi par biroju ēku, kā arī teritorijā esošās palīgēkas demontāžu. Esošie ēkas pamati ir papildināti ar jauniem pāļiem uz kuriem tiek montēta monlītā dzelzsbetona konstrukcija, kurā kā aizpildījums tiek lietoti bloki bauroc ECOLIGHT 250 mm biezumā ar papildus siltumizolāciju. Bloku sienu stiprināšanai pie dzelzsbetona konstrukcijām tiek lietoti bauroc starpsienu stiprinājumi. Kopējā ēkas platība plānota ap 5000 m2, ēkas apjoma augstums - 5 stāvi (26m). Jumta stāvā tiks izvietota aktīva zaļā zona un solārie jumta paneļi. Pa diognāli visas fasādes garumā tiks izveidotas akcentētas evakuācijas kāpnes.
 
     
  
     
 
AKCIJA blokam ECOTERM+ 500
 
     
  
     
   
     
  
     
 bauroc piedāvā akciju, kuras ietvaros energotaupīgajam blokam ECOTERM+ 500 tiek piedāvāta īpaša cena – 83,28 EUR/m3 ar PVN.
Akcijas noteikumi:
  • Akcijas laikā cena blokiem bauroc ECOTERM+ 500 83,28 EUR/m3 ar PVN.
  • Akcija spēkā līdz 30.06.2018, iegādājoties pilnu autokravu 46m3 un vairāk ar piegādi bez izkraušanas uz objektu visā Latvijā.
 
     
  
     
 
 
     
     
 Bauroc SIA
"Ceļastilbi 1", Saulkalne, Salaspils nov. Latvija

 
     
 
     
 Tel: 67418412
Fax: 67628210