VĒSTNESIS

 
     
 
     
 
Izstāde “Vide un Enerģija”2017
 
     
  
     
   
     
  
     
 
No 19. līdz 22. oktobrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks 13. starptautiskā enerģētikas, energoefektivitātes, infrastruktūras un vides tehnoloģiju izstāde „Vide un Enerģija 2017”. Aicinām apmeklēt bauroc izstādes ekspozīciju hallē Nr.1 stendā A5.
 
     
  
     
 
“Art Terra” rindu māju projekts Imantā
 
     
  
     
   
     
  
     
 Foto: SIA "Art Terra"
 
     
  
     
 
Spītējot rudenim un lietum nekustamo īpašumu attīstītāji SIA “Art Terra” uzsākuši būvniecības darbus jaunajā projektā Imantā Anniņmuižas bulvārī 11. Unikālā rindu māja ar 7 dzīvokļiem apvienos gan klasiskus viena līmeņa dzīvokļus, gan divu un pat trīs stāvu dzīvokļus atsevišķās rindu mājas sekcijās.
Iedzīvotājiem būs pieejama sava priežu parka zona, bērniem būs savs rotaļu laukums un stāvvietas automašīnu novietošanai pie mājas. Dzīvokļi tiks piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari, kurā izmantoti augstas kvalitātes un jau pārbaudīti būvniecības un iekšējās apdares materiāli no uzticamiem piegādātājiem. Katrā dzīvoklī paredzēta gāzes apkure ar autonomiem gāzes katliem un individuālo automātisko vēdināšanas sistēmu.
Par sienas bloku uzticamāko piegādātāju tika izvēlēts bauroc. Ēkas ārsienas tiks būvētas no bloka HARD (5MPa) 200 un 250 mm, savukārt iekšējās daudzslāņu akustisko  sienu izveidei starp dzīvokļiem tiks lietots bloks ACOUSTIC 150. Logu un durvju pārsegšanai tiek lietotas gatavās stiegrotās PĀRSEDZES.
Daudzdzīvokļu ēkas būvniecību ir plānots pabeigt 2018.gada rudenī.
 
     
  
     
 
Strauji augošais kvartāls "JAUNĀ TEIKA"
 
     
  
     
   
     
  
     
 
“Jaunā Teika’’ kvartāls turpina attīstīties būvējot jaunas telpas dzīvošanai un darbam. Teju 35 000 m2 tiks izbūvēti 500 dzīvokļi ar vienu, divām, trim un četrām istabām no 35 līdz 115m2 ar panorāmas logiem un katram savu balkonu. Turpat blakus 55 000 m2 atvēlēti birojiem, restorānam, sporta klubam, veikaliem un dažādu servisu sniedzējiem. Kvartāla trešās kārtas darbi tika uzsākti pagājušā gada rudenī. Šoruden turpinās dzīvojamās mājas būvniecība Ropažu ielā 14b. Ēkas konstrukcija un sānu sienas tiek veidotas no monolītā dzelzsbetona ar ārsienas aizpildījumu no blokiem ECOLIGHT 200mm ar papildus siltināšanu.
Skaņas izolācijas komforta nodrošināšanai starp dzīvokļiem tiek veidota daudz slāņu sienas konstrukcija no blokiem ACOUSTIC 150, 100mm ar papildus 50mm izolāciju pa vidu.
Lai nodrošinātos pret iespējamo plaisu veidošanos mūris tiek stiegrotas ar gatavo armatūru Murfor un stiprinātas pie dzelzsbetona konstrukcijām ar elastīgajiem savienojumiem veidojot deformācijas šuves. Logu un durvju aiļu izveidei tiek lietotas gatavās stiegrotās PĀRSEDZES.
Balstoties uz ilggadējo pieredzi būvējot kvartālu būvnieki ir pārliecinājušies, ka ievērojot pareizu gāzbetona būvniecības tehnoloģiju, būvēt var jebkuros laika apstākļos, pat drēgnā rudenī un bargā ziemā.
 
     
  
     
 
bauroc akcijas
 
     
  
     
 
bauroc piedāvā akciju, kuras ietvaros energotaupīgajam blokam ECOTERM+ 500 tiek piedāvāta īpaša cena – 80,86 EUR/m3 ar PVN.
Vairāk par ECOTERM+ 500 akciju ...
 
     
  
     
 bauroc piedāvā akciju, kuras ietvaros blokam UNIVERSAL 300/200 tiek piedāvāta īpaša cena – 62,76 EUR/m3 ar PVN.
Vairāk par UNIVERSAL 300/200 akciju...
 
     
  
     
 
 
     
     
 Bauroc SIA
"Ceļastilbi 1", Saulkalne, Salaspils nov. Latvija

 
     
 
     
 Tel: 67418412
Fax: 67628210