Vēstnesis mājas lapā: šeit.
 
     
     
   
     
     
 
Vēstnesis
Novembris 2016
 
     
     
 
 
     
     
   
     
  
     
 
 
     
     
 
AEROC un SAKRET semināri kvalifikācijas celšanai
 
     
  
     
   
     
 
     
 
AEROC un SAKRET ielūdz Jūs uz semināru „Energotaupīgu un ilgmūžīgu ēku projektēšana un būvniecība 2017”

Semināra tēmas:
• AEROC gāzbetona īpašības un priekšrocības
• Uguns norobežojošo sienu paneļi
• Skaņas izolācija
• SAKRET apmetumu sistēmas jaunbūvēm un vecām ēkām

Semināra norises vieta: Konferenču zāle restorānā “4 Pēdas” Līvzemes iela 2, Salaspils
Semināra norises datumi: 17.01.; 20.01.; 24.01.; 27.01.; 07.02.; 09.02.; 14.02.; 16.02.;
Pieteikšanās un semināra programma skatīt šeit.

 
     
 
 
  
     
 
 
     
     
 
Profesionāļu viedoklis par gāzbetona sienu apdari
 
     
     
   
     
 
     
 
Latvijas būvniecības tirgū ir dažādi mīti par to kā veikt, ar ko veikt precīzā gāzbetona bloku sienas iekšējo un ārējo apdari.
Daži runā ka iekšējās sienas virsmas sagatavošanai pirms dekoratīvās apdares pietiek tikai ar sienas špaktelēšanu, bez apmetuma.
Daži uzskata ka veidojot ārsienas dekoratīvā apmetuma apdari, līmējošā armējošā kārtā nav nepieciešams iestrādāt stikla šķiedras armējošo sietu.

 
     
 
     
   
     
 
     
 
Bieži vien nav skaidrības par to kādu dekoratīvā apmetuma veidu lietot ārējai apdarei.
Lai rastu skaidrību šajos jautājumos, rekomendācijas sniedz nozares profesionāļi, apdares materiālu ražotāji SAKRET un CERESIT.

Video skatieties spiežot uz attēla.
 
     
 
  
     
 
 
     
     
 
AEROC AKCIJAS
 
     
     
   
     
 
     
 
AEROC rīko izdevīgu akciju klientiem kuri uzdrīkstas būvēt māju ziemā vai arī vēlas ieguldīt līdzekļus celtniecības materiālos šogad un būvēt nākamgad. AEROC akcijas ietvaros blokam EcoTerm Plus 500, 375, 300 mm tiek  piedāvāta īpaša cena un piegādes nosacījumi.

Akcijas noteikumi:
•     Akcijas cena  – 80,67 EUR/m3 ar PVN. Parastā cena 89,18 EUR/m3. Izdevīgums 8,51 EUR/m3.
•     Akcija cena spēkā līdz 30.12.2016. pērkot AEROC produkciju pilnu autokravu vai vairāk (min.46m3) ar piegādi bez izkraušanas objektā visā Latvijā.
•    Preci objektā saņemiet jebkurā laikā vai arī uzglabājiet bez maksas AEROC noliktavā un atkarībā no laika apstākļiem saņemiet objektā līdz 31. 03. 2017.

 
     
 
     
   
     
 
     
 
Līdz 30.12.2016 AEROC rīko noliktavas krājumu izpārdošanu blokam Universal 300/200.

Akcijas noteikumi:
•    Akcijas cena iegādājoties pilnu autokravu un vairāk- 59,70 EUR/m3 ar PVN. Parastā cena 69,21 EUR/m3. Izdevīgums 9,51 EUR/m3.
•    Cena spēkā iegādājoties produkciju pilnu autokravu 43m3 un vairāk ar piegādi bez izkraušanas uz objektu visā Latvijā.
 
     
 
  
     
 
 
     
     
 
Turpinās "JAUNĀ TEIKA" kvartāla attīstība
 
     
     
   
     
 
     
 
‘’Jaunā Teika’’ tuvāko piecu gadu laikā papildinās rajonu ar jaunām telpām dzīvošanai un darbam. Teju 35 000 m2 tiks izbūvēti 500 dzīvokļi ar vienu, divām, trim un četrām istabām no 35 līdz 115m2 ar panorāmas logiem un katram savu balkonu. Turpat blakus 55 000 m2 atvēlēti birojiem, restorānam, sporta klubam, veikaliem un dažādu servisu sniedzējiem.
 
     
 
     
 
Rudenī tika uzsākta 10 stāvu dzīvojamās mājas un biroja ēkas būvniecība. Betonēšanas un mūrēšanas darbus veic celtniecības kompānija "DEKORS +" kura arī veica iepriekšējās 16 stāvu dzīvojamās ēkas ar birojiem būvniecību.
Dzīvojamās mājas konstrukcija un sānu sienas tiek veidots no monolītā dzelzsbetona. Savukārt parējās ēkas ārsienas aizpildījums tiek veidots no vieglā aizpildījuma – blokiem AEROC EcoLight 200mm ar papildus siltināšanu.
Skaņas izolācijas komforta nodrošināšanai starp dzīvokļiem tiek veidota daudz slāņu sienas konstrukcija no blokiem AEROC Acoustic 150, 100mm ar papildus 50mm izolāciju pa vidu.
Lai nodrošinātos pret iespējamo plaisu veidošanos mūris tiek stiegrotas ar gatavo armatūru Murfor un stiprinātas pie dzelzsbetona konstrukcijām ar elastīgajiem savienojumiem veidojot deformācijas šuves.
Logu un durvju aiļu izveidei tiek lietotas AEROC gatavās stiegrotās pārsedzes.
Ar AEROC tehniskā speciālista Aināra Kacena atbalstu objektā, sienu mūrēšanas darbi tiek veikti kvalitatīvi un atbilstoši ieteiktai būvtehnoloģijai.

 
     
  
     
 
 
     
     
 Seko AEROC, SIA tagad arī sociālajā tīklā Facebook 
     
 
  
     
 15 gadi celtniecībā 
     
 
     
   
     
 
  
     
 V'estnesis nosūtīšanai uz doto adresi . Ja vēlaties labot savu kontaktinformāciju atzīmējiet "Labot kontaktinformāciju". Ja turpmāk nevēlaties saņemt Vēstnesi atzīmējiet "Dzēst e-pastu no saraksta".