VĒSTNESIS

 
     
 
     
 
Pasniegts augstākais apbalvojums būvniecības nozarē – „Būvindustrijas lielā balva 2017”
 
     
  
     
   
     
  
     
 4. septembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā tika pasniegts augstākais apbalvojums būvniecības nozarē – „Būvindustrijas lielā balva 2017”. "BLB" ģenerālsponsors nu jau otro gadu ir bauroc. Pasākuma laikā tika godināti inženieri, arhitekti, projektu vadītāji un mācībspēki – augstākā apbalvojuma būvniecības nozarē – „Būvindustrijas lielās balvas” saņēmēji. Papildus informācija un foto no "BLB" noslēguma pasākuma.
 
     
  
     
 
Daudzfunkcionālā kompleksa "Z-Tower" starpsienu izbūve
 
     
  
     
   
     
  
     
 
Septembara vidū būvuzņēmums SIA "Merks" daudzfunkcionālajā kompleksā "Z-Tower" uzsāka starpsienu un komunikācijas šahtu izbūvi. Sākotnēji projektā starpsienas tika paredzētas būvēt no ķieģeļiem. Ņemot vērā nepieciešamo ātro būvniecības tempu,  pusapaļu sienas formu un nepieciešamo augsto ugunsdrošības klasi REI180 par piemērotāko materiālu  tika izvēlēti bloki bauroc ACOUSTIC 175. Par cik bloks ar šādu platumu nav pieejams bauroc standarta sortimentā, tas tiek ražots īpaši šim objektam. Ievērojot bauroc būvniecības tehnoloģiju, tiek lietoti elastīgie starpsienu stiprinājumi. Durvju aiļu pārsegšanai tiek ražotas gatavās durvju pārsedzes ar platumu 175mm.
 
     
  
     
 
Akcija energotaupīgajam blokam ECOTERM+ 500
 
     
  
     
   
     
  
     
 
bauroc piedāvā akciju, kuras ietvaros energotaupīgajam blokam ECOTERM+ 500 tiek piedāvāta īpaša cena – 80,86 EUR/m3 ar PVN.
Vairāk par ECOTERM+ 500 akciju ...
 
     
  
     
 
Akcija blokam UNIVERSAL 300/200
 
     
  
     
   
     
  
     
 bauroc piedāvā akciju, kuras ietvaros blokam UNIVERSAL 300/200 tiek piedāvāta īpaša cena – 62,76 EUR/m3 ar PVN.
Vairāk par UNIVERSAL 300/200 akciju...
 
     
  
     
 
 
     
     
 Bauroc SIA
"Ceļastilbi 1", Saulkalne, Salaspils nov. Latvija

 
     
 
     
 Tel: 67418412
Fax: 67628210