Important!
Your e-mail address has been added to Bauroc SIA e-marketing software database.
We kindly ask your permission to send marketing emails to you. Please click on following button.
I AGREE TO RECEIVE NEWSLETTERS
 
 
 
 
 
 
     
 

 
     
 
 
     
 VĒSTNESIS

 
     
 
     
 
SVEICAM LATVIJAS REPUBLIKAS PROKLAMĒŠANAS 99.GADADIENĀ!
 
     
  
     
   
     
  
     
 
bauroc atbalsta Latvijas profesionālās izglītības iestāžu būvniecības nozares audzēkņu profesionālās meistarības konkursu
 
     
  
     
   
     
  
     
 
2. un 3. novembrī Jēkabpils Agrobiznesa koledžas Barkavas struktūrvienībā norisinājās Latvijas profesionālās izglītības iestāžu būvniecības nozares audzēkņu profesionālās meistarības konkursa 2.kārta “Sienas krāsošanas un dekoratīvā apmetuma apdares darbi”.
Profesionālās meistarības konkursā piedalījās 30 konkursanti no 15 Latvijas profesionālās izglītības iestādēm un speciālajām internātpamatskolām. Audzēkņu profesionālās meistarības konkursa laikā komandās pa 2 dalībniekiem veica nogruntētas sienas apmešanu ar divu toņu gatavo dekoratīvo akrila apmetumu 1,5mm un sienas krāsošanu ar konkrēta zīmējuma izveidošanu.
 
     
  
     
 
BŪVĒ VĒL IZDEVĪGĀK
 
     
  
     
   
     
  
     
 
Tagad bloku nosaukumos HARD 5 MPa un CLASSIC 3 MPa tiek uzrādīts stiprības rādītājs,  tādejādi patērētājam dodot lielāku izpratni par tā īpašībām un iespējamo pielietojumu.

Bauroc bloku galvenās priekšrocības salīdzinājumā ar keramzītbetona blokiem:
  • Vidēji pusotru reizi ātrāks būvniecības temps kas samazina būvniecības izmaksas.
  • Blokam ir labākas siltum izolējošās īpašības kuras dod iespēju samazināt bloka vai siltumizolācijas biezumu. Tas noteikti ir svarīgs arguments nekustamā īpašuma attīstītājiem jo ar plānāku sienu ir iespēja palielināt telpas platību.
  • Ekonomisks apdares materiālu patēriņš.
  • Energotaupīgai un necaurpūšamai ārsienai pirms siltumizolācijas iestrādes no ārpuses nav jāapmet ar plānkārtas apmetumu poru aizpildīšanai kā tas jādara keramzītbetona bloku sienai.
  • Bauroc bloku siena akustikas un augstus ugunsdrošības kritērijus nodrošina bez papildus sienas apdares. Video par sienas hermētiskuma testu.

Blokiem HARD 5 MPa un CLASSIC 3 MPa pēc pieprasījuma nodrošinām arī nestandarta bloku izmēru piegādi ar 150 un 100mm biezumu.

 
     
  
     
 
 
     
     
 Bauroc SIA
"Ceļastilbi 1", Saulkalne, Salaspils nov. Latvija

 
     
 
     
 Tel: 67418412
Fax: 67628210