VĒSTNESIS

 
     
 
     
 
Sveicam daiļā dzimuma pārstāves 8.martā!
 
     
  
     
   
     
  
     
 
Aicinām apmeklēt bauroc stendu izstādē “Māja I 2018”
 
     
  
     
   
     
  
     
 
“Māja I 2018” – lielākais būvniecības nozares notikums Baltijā, kas tradicionāli pulcē gan interesentus, gan nozares profesionāļus: būvniekus, arhitektus, projektētājus, namu apsaimniekotājus, nozīmīgākos, konkurētspējīgākos būvmateriālu ražotājus un tirgotājus.  
Starptautiskā būvniecības industrijas izstāde “Māja I 2018” notiks no 8. līdz 11. martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.
Tāpat kā katru gadu tiekamies mūsu stendā H6, J5 hallē Nr.2.
 
     
  
     
 
"AERONAMI" pirmais "A ++" klases projekts Baltijā
 
     
  
     
   
     
  
     
 
Lietuvā, Kauņā nekustamo īpašumu kompānija CITUS sadarbībā ar S. Darius un S. Girėnas lidlaukiem būvē projektu "Aeronami". Dzīvojamais komplekss "Aeronami" kļūs par pirmo Vācijas Pasīvā institūta sertificēto ēku, kas būs ilgmūžīgs un ilgtspējīgs mājoklis. Tas būs pirmais sertificēts "A ++" klases demo projekts ne tikai Lietuvā, bet arī Baltijas valstīs. Projektā ēkas ārsienām tiek lietoti bloki bauroc HARD 250 ar 325 mm mīksto akmens vates siltumizolācijas kārtu un 30 mm cieto akmens vates pretvēja kārtu. Ēkas fasāde, kas stiprināta uz speciāliem stikla škiedras profiliem, apšūta ar ventilējamiem metāla paneļiem. Iekšsienās ir pielietotas bauroc ELEMENT starpsienu plātnes, logu un durvju aiļu pārsegšanai gatavās stiegrotās PĀRSEDZES un pārsegumu atbalsta vietās arī U-veida bloki. Vairāk lasiet šeit...
 
     
  
     
 
Akcijas piedāvājums izstādē "Māja I 2018"
 
     
  
     
   
     
  
     
 
Saistībā ar bauroc dalību izstādē ‘’Māja 1’’ kura notiek no 8.03. līdz 11.03., rīkojam izstādes akciju energotaupīgajiem blokiem bauroc ECOTERM+ 500. 
Akcijas cena spēkā, iegādājoties blokus pilnu autokravu ar piegādi bez izkraušanas veikalā vai objektā visā Latvijā. 

•Bauroc ECOTERM+ 500 cena – 79,99 EUR/m3 ar PVN
•Akcija cena spēkā no 8.03. līdz 16.03.2018.
 
     
  
     
 
 
     
     
 Bauroc SIA
"Ceļastilbi 1", Saulkalne, Salaspils nov. Latvija

 
     
 
     
 Tel: 67418412
Fax: 67628210