VĒSTNESIS

 
     
 
     
 
Gāzbetona un keramzīta betona bloku konfigurācijas un to pareiza iestrāde
 
     
  
     
   
     
  
     
 Būvmateriālu tirgū ir pieejami dažādi celtniecības bloku veidi ar dažādām to konfigurācijām - gludi, ar ierievjiem, ar rokturiem. Kādu konfigurāciju un bloka veidu izvēlēties, kā to pareizi uzmūrēt un apdarināt? Video ar bloku salīdzinājumu skatīt šeit.
 
     
  
     
 
Alternatīvs risinājums betona būvelementiem
 
     
  
     
   
     
  
     
 
Igaunijā, Mārdu, Kallasmaa ielā 1C top jauns 12 stāvu daudzdzīvokļu nams. Ēkas būvniecībā tiek pielietots konstruktīvais risinājums,  kurā uz nesošās monolītās betona konstrukcijas balstās dobie pārseguma paneļi. Sienu aizpildījumam tiek lietoti bauroc bloki 200 mm platumā.
Bauroc bloki ir raduši pielietojumu arī šahtu un iekšsienu būvniecībā. Durvju un logu pārsegumiem tiek lietotas bauroc gatavās stiegrotās PĀRSEDZES.
Publikāciju igauņu žurnālā "Строитель" krievu valodā lasiet šeit.

 
     
  
     
 
Viesnīcas un daudzdzīvokļu ēku kompleksa būvniecība Viļņā
 
     
  
     
   
     
     
 
Būvuzņēmums UAB Merko Viļņā uzsācis daudzdzīvokļu ēku kompleksa Rinktines Urban un viesnīcas "ibis" būvniecību. Viesnīcā ir ieplānoti 164 numuriņi, restorāns, bārs un konferenču zāle.
Ēkas ārsienu būvniecībai tiek lietoti bloki bauroc CLASSIC 250 mm ar papildus siltinājumu, logu un durvju aiļu pārsegšanai -   gatavās stiegrotās PĀRSEDZES, iekšsienām - bloki bauroc CLASSIC 100 mm.
Trijās 5-8 stāvu daudzdzīvokļu mājās ieplānoti 120 dzīvokļi ar kopējo platību no 30 līdz 125 m2, bet pirmajā stāvā 1000m2 atvēlēti komectelpām. Dzīvokļiem paredzēti plaši balkoni, pirmā stāva dzīvokļiem - terases, augšstāvu dzīvokļiem - jumta terases. Lai nodrošinātu augstu komforta līmeni telpās, “A” klases energoefektivitātes dzīvokļi tiks aprīkoti ar gaisa rekuperācijas sistēmu. Divstāvu pazemes autostāvvietā paredzētas arī noliktavas telpas. Daudzdzīvokļu ēku komplekss Rinktines Urban atrodas Viļņas centrā, netālu no vēsturiskā centra.
Viesnīcu "ibis" plānots pabeigt 2018.gada vasarā, dzīvojamās ēkas – tā paša gada rudenī.


 
     
     
 
bauroc akcijas
 
     
  
     
 
bauroc turpina akciju, kuras ietvaros blokam UNIVERSAL 300/200 tiek piedāvāta īpaša cena - 62,76 EUR/m3 ar PVN. Vairāk par akciju...
 
     
  
     
   
     
  
     
 
bauroc piedāvā akciju, kuras ietvaros energotaupīgajam blokam ECOTERM+ 500 tiek piedāvāta īpaša cena – 80,86 EUR/m3 ar PVN.
Vairāk par akciju ...
 
     
  
     
 
 
     
     
 Bauroc SIA
"Ceļastilbi 1", Saulkalne, Salaspils nov. Latvija

 
     
 
     
 Tel: 67418412
Fax: 67628210