VĒSTNESIS

 
     
 
     
   
     
  
     
 
Lustīgu līgošanu un priecīgus Jāņus!
 
     
  
     
   
     
  
     
   
     
     
 
Spāru svētki Daudzdzīvokļu māju projektā "Priedes"
 
     
     
   
     
     
 
16. jūnijā Valdlaučos, Gulbju ielā, tika svinēti "YIT" daudzdzīvokļu namu kompleksa "Priedes" ceturtās mājas spāru svētki. Kopumā projekta ietvaros trīs 5-stāvu ēkas ir jau uzbūvētas. Katrā ēkā ir 40 dzīvokļi, divas kāpņu telpas un lifts. Dzīvokļu norobežojošās starpsienas, koplietošanas un tehniskās telpas kā arī atdalošās starpsienas tiek mūrētas no AEROC/bauroc CLASSIC un ACOUSTIC 150 mm bieziem blokiem. Dzīvokļu iekšējās starpsienas – ģipškartons uz metāla karkasa. Ēkas ārsienas – saliekamais dzelzsbetons.

 
     
     
 
Bauroc SIA atbalsta 9. Baltijas valstu profesionālās izglītības iestāžu apdares darbu pedagogu un prakšu vadītāju praktiskās darbības semināru
 
     
     
   
     
     
 
18.-19.maijā Limbažu novadā, Umurgā, veco ļaužu sociālajā mītnē „Cerība” norisinājās 9. Baltijas valstu profesionālās izglītības iestāžu apdares darbu pedagogu un prakšu vadītāju praktiskās darbības seminārs.
Semināra mērķis bija veicināt izpratni par profesionālās izglītības nozīmīgumu Latvijas un citu Eiropas Savienības dalībvalstu tautsaimniecību. Sekmēt profesionālās izglītības attīstību, veicināt sadarbību starp darba devējiem un profesionālās izglītības iestādēm un iepazīstināt pedagogus ar jaunākajām tehnoloģijām un materiāliem. Lasīt tālāk...
 
Foto skatīt šeit.

 
     
     
   
     
  
     
 
Ikšķiles vidusskolas pārbūve un jaunā korpusa būvniecība
 
     
  
     
   
     
  
     
 
Aprīļa vidū SIA “Latvijas Energoceltnieks” (LEC) uzsāka Ikšķiles vidusskolas jaunā sākumskolas korpusa būvniecību.
Ēkas ārsienas tiek būvētas no monolītā dzelzbetona ar aizpildījumu no blokiem bauroc ECOTERM+ 300, 375 un 500 ar papildus siltināšanu. Iekšējo nesošo sienu izbūvei tiek lietoti bauroc CLASSIC, ACOUSTIC un HARD  bloki. Sienu stiegrošanai tiek lietota plakanā Murfor armatūra, logu un durvju aiļu pārsegšanai - bauroc gatavās stiegrotās pārsedzes.
Ikšķiles vidusskolas pārbūves darbu ietvaros tiks uzcelta jauna piebūve ar 3 stāviem sākumskolai. Jaunajā korpusā paredzēts izveidot 16 mācību telpas, mūzikas un dabas zinību kabinetu, skolotāju istabu, apvienotu ar konferenču zāli, tehniskās telpas, trenažieru zāli un pagrabstāvā - plašas garderobes.
Vecajā skolas korpusā tiks veikta ventilācijas sistēmu un apkures sistēmu pārbūve, kā arī dienvidu fasādē nomainīti esošie logi pret energoefektīviem divkameru stikla pakešu logiem, tādējādi uzlabojot mikroklimatu telpās.
Būvniecības projektu paredzēts realizēt līdz 2017.gada decembrim.


 
     
  
     
   
     
     
 
bauroc rīko akciju, kuras ietvaros blokam Universal 300/200 tiek piedāvāta īpaša cena - 62,76 EUR/m3 ar PVN. Vairāk par akciju...
bauroc UNIVERSAL bloku lieto 300 mm un 200 mm platu ēku nesošo ārsienu būvniecībai kuru nepieciešams papildus siltināt, kā arī ēkas nesošo iekšsienu būvniecībā. bauroc UNIVERSAL nodrošina pietiekošu skaņas izolāciju un teicamu ugunsizturību.
Vairāk par bloku bauroc UNIVERSAL lasiet šeit.

 
     
  
     
   
     
  
     
   
     
  
     
 
bauroc rīko motivējošu akciju, kuras ietvaros energotaupīgajam blokam ECOTERM+ 500 tiek piedāvāta īpaša cena – 80,86 EUR/m3 ar PVN.
Vairāk par akciju ...
bauroc ECOTERM+ 500 ir izcili piemēroti energotaupīgu māju būvniecībai. Šo bloku sienas siltumcaurlaidības koeficients U=0,15W/(m2K). Šie bloki ir atzīti Skandināvijas valstīs kā piemērotākais ārsienu materiāls būvniecībai bez papildus ārsienas siltināšanas, jo tie atbilst Latvijas un Skandināvijas augstajām energoefektivitātes prasībām un bargajiem klimatiskajiem apstāķļiem. Papildus informāciju lasiet šeit.

 
     
  
     
 
 
     
     
 Bauroc SIA
"Ceļastilbi 1", Saulkalne, Salaspils nov. Latvija

 
     
 
     
 Tel: 67418412
Fax: 67628210