Vēstnesis mājas lapā: šeit.
Vēstnesis
Oktobris 2013

Izstāde „Māja Dzīvoklis 2013“

AEROC aicina visus interesentus apmeklēt izstādi „Māja Dzīvoklis“ no 2013. gada 17. -20. oktobrim. Mēs būsim Hallē Nr. 2 MONIER- AEROC stendā.


Ar AEROC var būvēt arī ziemā

Tā nu mūsu klimatiskajos platuma grādos ir iekārtots, gribam vai negribam, pēc rudens iestājas ziema, bet tāpēc būvniecības darbi nav jāatliek līdz pavasarim, jo ar AEROC izstrādājumiem var mūrēt arī ziemā. Mūrējot gaisa temperatūrā, kura ir zemāka par +5 0C, ieteicams lietot AEROC ziemas bloku līmi -10 0C. Ja gadījumā objektā ir AEROC vasaras līme, tad vienam maisam līmes pievienojot 65ml SAKRET pretsala piedevu iegūsim to pašu produktu – ziemas bloku līmi -10 0C.
Zemas temperatūras apstākļos ir jāievēro īsāks maisījuma lietošanas laika periods, kā arī sagatavotajam maisījumam ir jābūt siltam, vēlams +20 0C. Obligāta ir mūra aizsardzība no vēja un nokrišņu ietekmes. Vairāk par AEROC bloku līmēšanu ziemas periodā lasiet šeit.


Bērnudārza rekonstrukcija Kroņaucē

SIA „Newcom Construction” septembrī pabeidza „PII „Sprīdītis” ēkas pamatu nostiprināšanu  un uzsāka ēkas otrā stāva būvniecību Par ēkas rekonstrukcijai izdevīgāko sienu būvniecības materialu, tika izraudzīts AEROC, jo projekta realizācijai bija svarīgi tādi rādītāji, kā  materiāla svars un stiprība uz spiedi. Ārsienas tiek būvētas no AEROC Classic 300 un 250 (stiprība uz spiedi-3 MPa un svars 425 kg/m3), iekšsienām tiek lietotas starpsienu plātnes Element 150. Logu un durvju aiļu pārsegšanai tiek lietotas AEROC gatavajās stiegrotās pārsedzes. Ēkas ārsienas tiek armētas ar Murfor armatūru un papildus siltinātas, kā arī tiks uzstādītas ventilējamā fasāde.


ViA jaunā inženierzinātņu kompleksa būvniecības pirmais posms noslēdzies

Atzīmējot veiksmīgu pirmā būvniecības posma noslēgumu, 4.oktobrī, Vidzemes Augstskolas jaunā inženierzinātņu kompleksa pamatos tika iemūrēta kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm. Jaunais inženierzinātņu korpuss paredzēts kā piebūve jau esošajai Vidzemes Augstskolas ēkai, kuru arī paredzēts rekonstruēt, lai izveidotu vienotu, modernu studiju kompleksu. Tas tiks aprīkots ar jaunākajām laboratorijām un pētnieciskajām iekārtām, kā arī būs piemērots personām ar funkcionāliem traucējumiem.  Projektēšanas birojs "Belss" SIA par ēkas būvniecībai piemērotāko būvniecības materialu izvēlējās AEROC. Ēkas ārsienas tiks būvētas no AEROC EcoTerm Plus energotaipīgajiem blokiem bez siltināšanas. Darbi norit precīzi pēc plāna un ēkas atklāšana paredzēta 2014.gadā. Būvdarbus veic SIA "R.K.C.F. Renesanse".


Rindu mājas Mārupē un privātmāju ciemats Babītē

 

 

A&B SIA ir uzsākuši  privātmāju ciemata būvniecība Babītē. Par piemērotāko ārsienu  un iekšsienu būvniecības materialu tika izvēlēti AEROC bloki.  Ēkas ārsienas tiek būvētas no blokiem AEROC EcoLight 375 un Universal 300/200. Logu un durvju aiļu pārsegšanai tiek lietotas AEROC stiegrotās pārsedzes. Ēkas ārsienas tiek armētas ar Murfor armatūru un papildus siltinātas.

SIA “AZ Inter” ir uzsācis 2 stāvu rindu māju būvniecību Mārupē. Ēkas nesošās sienas  tiek  būvētas no blokiem AEROC EcoLight 250 un starpsienas no EcoLight 150. Sienu armēšanai tiek lietota Murfor armatūra. Logu un durvju aiļu pārsegšanai tiek lietotas AEROC stiegrotās pārsedzes,  Fasāde tiks papildus siltināta. Projekta autori “AEG” projektu birojs.


12 gadi celtniecībā

V'estnesis nosūtīšanai uz doto adresi [:CSI_EMAIL:]. Ja vēlaties labot savu kontaktinformāciju atzīmējiet "Labot kontaktinformāciju". Ja turpmāk nevēlaties saņemt Vēstnesi atzīmējiet "Dzēst e-pastu no saraksta".