Vēstnesis mājas lapā: šeit.
Vēstnesis
Novembris 2013


 Tālivalža ielā 21, sienas jau pabeigtas

 SIA “YIT Celtniecība” ir pabeigusi otrās kārtas sienu būvniecību daudzdzīvokļu ēkās Rīgā, Tālivalža ielā 21. Skaņas norobežojošo sienu izbūvei starp dzīvokļiem tika lietoti bloki AEROC Acoustic 150 un 100 mm, starp dzīvokļiem un kāpņu telpām AEROC Acoustic 200mm. Norobežojošās sienas tika papildus apšūtas ar ģipškartona konstrukciju. Objektā tika veikta skaņu norobežojošo sienu starp dzīvokļiem akustikas pārbaude. Ievērojot ieteikto AEROC bloku būvniecības tehnoloģiju, tika sasniegti vēlamie A klases skaņas izolācijas rādītāji virs 60dB.


 Ražošanas ēkas būvniecība Ozolniekos

 SIA „Steel Constructor MM“ Ozolniekos ir uzsākuši uzņēmuma SIA „Politempo“ ražošanas ēkas sienu būvniecību. Uzņēmuma galvenais darbības virziens – mūsdienīgas plastmasas taras ražošana pārtikas un nepārtikas produktu uzglabāšanai un transportēšanai. Ēkas ārsienas un iekšsienas tiek būvētas no AEROC Universal 300/200. Sienu stiegrošanai tiek lietota Murfor armatūra un mūra sienu stiprināšanai pie dzelzbetona kolonnām- AEROC starpsienu stiprinājumi.

 


 Klienti izvēlas AEROC EcoTerm Plus 500

 

 Ir klienti, kuri būvē lēti un ir klienti, kuri būvē labi, bet līdz ar nepārtrauktu energoresursu cenu kāpumu, arvien vairāk it to klientu, kuri būvē labi un domā par racionālu līdzekļu ieguldījumu, kas laika gaitā ļaus ietaupīt. Rūpējoties par klientu ilgtermiņā, AEROC piedāvā bloku AEROC EcoTerm Plus 500 – energotaupīgu ēku ārsienu būvniecībai, bez papildus siltināšanas. Šāda ārsiena nodrošinās ne tikai zemus apkures rēķinus ziemā, bet arī patīkamu vēsumu vasarā. Vairāk par EcoTerm Plus 500 lasiet šeit.


12 gadi celtniecībā

V'estnesis nosūtīšanai uz doto adresi [:CSI_EMAIL:]. Ja vēlaties labot savu kontaktinformāciju atzīmējiet "Labot kontaktinformāciju". Ja turpmāk nevēlaties saņemt Vēstnesi atzīmējiet "Dzēst e-pastu no saraksta".