Vēstnesis mājas lapā: šeit.
Vēstnesis
Janvāris 2014

AEROC un Ceresit ielūdz arhitektus un būvniekus uz semināru
„Energotaupīgu un ilgmūžīgu ēku projektēšana un būvniecība”

AEROC un Ceresit ielūdz arhitektus un būvniekus uz semināru
„Energotaupīgu un ilgmūžīgu ēku projektēšana un būvniecība”

Semināra programma:

 • AEROC izstrādājumi un to pielietojums
 • Energotaupīgu ēku projektēšana
 • AEROC būvniecības tehnoloģija
 • Aktuālākais Ceresit sienu līmēšanā un apdarē (21.01); (23.01); (28.01) un   (06.02)
 • AEROC un Ceresit bloku sienu mūrēšanas paraugdemonstrējumi (21.01); (23.01); (28.01) un (06.02)
 • Energoefektivitātes izmaiņas LBN

Semināra programmu skatīt šeit.


Jaunums-  AEROC sienu paneļi

Lai sienu būvniecības procesu padarītu ātrāku un kvalitatīvāku, piedāvājam jaunu AEROC izstrādājumu- norobežojošo sienu paneļus. Sienu paneļi paredzēti noliktavu, ražošanas ēku, veikalu, sporta zāles un citu ēku būvniecībai.

 Galvenās AEROC sienu paneļu galvenās īpašības un priekšrocības:

 • Precīza ģeometrija. Mazs apdares materiālu patēriņš.
 • Gluda virsma. Nav nepieciešama papildus apdare.
 • Triecienizturīgi. Pateicoties iestrādātam stiegrojumam, paneļi ir triecienizturīgi.
 • Labas skaņas izolācijas īpašības.
 • Labi siltumizolācijas rādītāji.
 • Augstākā ugunsdrošības klase. Visi AEROC  sienu paneļi atbilst augstākajiem ugunsdrošības standartiem, bez papildus apdares.
 • Ātrs montāžas laiks.


Vairāk par AEROC sienu paneļiem var izlasīt šeit.


AEROC akustiskā siena- labs komforta līmenis

  Pilsētvide attīstās un paliek arvien skaļāka. Mājas, kurās mēs dzīvojam ir dažādas. Ir tādas, kurās ir miers un klusums un ir tādas, kurās ir vajadzīgi ausu aizbāžņi.
  Lai sasniegtu visaugstāko komforta līmeni, ieteicams izvēlieties daudzslāņu sienas konstrukciju. AEROC akustiskā siena nodrošina skaņas izolāciju gaisā 61 dB, iegūstot A klases komforta līmeni. Pareizi izvēlēti materiāli, atbilstoši sienu konstrukcijas risinājumi un būvniecības kvalitāte, ļaus sasniegt augstu komforta līmeni.
  AEROC Acoustic bloku augstie tilpuma masas rādītāji nodrošina tiem uzlabotas skaņas izolācijas īpašības. AEROC Acoustic ir teicami piemēroti ēku nesošo un nenesošo iekšsienu būvniecībā.     Pateicoties tam, ka AEROC Acoustic blokam ir slēgtu poru uzbūve, skaņas norobežojošās sienas īpašības tiek nodrošinātas pat bez apdares. Ja gadījumā akustiskajā sienā ir nepieciešams iestrādāt elektrības rozetes, tad, izveidojot sienā padziļinājumu, tiek saglabāts sienas hermētiskums.
   Sīkāku informāciju par AEROC Acoustic varat izlasīt šeit.


Grozījumi Latvijas Būvnormatīvā

 

 19.decembrī Ekonomikas Ministrija izsludināja noteikumu projektu "Grozījumi Ministru kabineta 2001.gada 27.novembra noteikumos Nr.495 "Noteikumi par Latvijas būvnormatīvu LBN 002-01 "Ēku norobežojošo konstrukciju siltumtehnika"”¸kuri paredzēti stāties spēkā 2014.gada 25.janvārī.
  Būvelementa un lineārā termiskā tilta siltuma caurlaidības koeficientu URNW/(m2 x K) un ψRN W/(m x K) normatīvās vērtības sienām tiks noteiktas: (skat. Tabulā)
  Ņemot vērā šos būvnormatīva grozījumus turpmāk ēku ārsienu būvniecībai bez papildus siltināšanas no AEROC produkcijas klāsta varēs lietot AEROC Eco Term Plus 500 ar siltuma caurlaidības koeficientu 0,17 k un AEROC EcoTerm Plus 375 ar siltuma caurlaidības koeficientu 0,22k. Lasīt tālāk...

Būvelementi Dzīvojamās mājas, pansionāti, slimnīcas un bērnudārzi Publiskās ēkas, izņemot pansionātus, slimnīcas un bērnu dārzus Ražošanas ēkas
Normatīvās vērtības sienām 0,18 κ 0,20 κ 0,25 κ
Maksimālās vērtības sienām 0,23 κ 0,25 κ 0,30 κ

K (temperatūras faktors)


Seko AEROC, SIA tagad arī sociālajā tīklā Facebook


13 gadi celtniecībā

V'estnesis nosūtīšanai uz doto adresi [:CSI_EMAIL:]. Ja vēlaties labot savu kontaktinformāciju atzīmējiet "Labot kontaktinformāciju". Ja turpmāk nevēlaties saņemt Vēstnesi atzīmējiet "Dzēst e-pastu no saraksta".