Vēstnesis mājas lapā: šeit.
Vēstnesis
Februāris-Marts 2014


Konkurss „Energotaupīgākā ģimenes māja”

 Konkursa mērķis ir veicināt energotaupīgu un ilgmūžīgu māju būvniecību Latvijā. Konkursa ietvaros vēlamies apzināt un popularizēt energotaupīgas un ilgmūžīgas ēkas, kuras būvētas no AEROC blokiem bez papildus ārsienas siltināšanas.

 

AEROC JÄMERÄ konkursā „Energotaupīgākā ģimenes māja” – var pieteikt Latvijas privātmājas, kuras būvētas bez papildus ārsienas siltināšanas un kuras nodotas ekspluatācijā līdz 2012. gada 1.oktobrim un kuras ir ekspluatētas pilnu apkures sezonu ( no oktobra līdz maijam).

 

Pieteikumu iesniegšanas beigu termiņš 2014. gada 30.aprīlis.

 

Vairāk par konkursu lasiet šeit.


AEROC JÄMERÄ ielūdz uz ikgadējo izstādi „MĀJA 1 2014”

 “Māja I” – lielākais būvniecības nozares notikums Baltijā, kas tradicionāli pulcē gan interesentus, gan nozares profesionāļus: būvniekus, arhitektus, projektētājus, namu apsaimniekotājus, nozīmīgākos, konkurētspējīgākos būvmateriālu ražotājus un tirgotājus.

Starptautiskā būvniecības industrijas izstāde “Māja I 2014” notiks no 13. līdz 16. martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.

AEROC JÄMERÄ ielūdz Jūs apmeklēt mūsu stendu hallē Nr.2 stendā H6, I 7.


Cēsu Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta depo būvniecība

 

Pateicoties šī gada pavasarīgajam laikam, februāra beigās, SIA “Modus Būve” uzsāka Cēsu Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta depo sienu būvniecību. Par projekta ēkas ārsienu būvniecības materiālu tika izvēlēti bloki AEROC Universal 300/200. Ēkas ārsienas tiek armētas ar Murfor armatūru un tiks papildus siltinātas. Kvalitatīvam un ātram darba rezultātam, logu un durvju aiļu pārsegšanai tiek lietotas AEROC gatavās pārsedzes. Ēkas fasāžu risinājumam, arhitektūras biroja “Nams” projektētāji ir paredzējuši ventilējamās fasādes un ķieģeļflīzes.


Seko AEROC, SIA tagad arī sociālajā tīklā Facebook


 13 gadi celtniecībā

V'estnesis nosūtīšanai uz doto adresi [:CSI_EMAIL:]. Ja vēlaties labot savu kontaktinformāciju atzīmējiet "Labot kontaktinformāciju". Ja turpmāk nevēlaties saņemt Vēstnesi atzīmējiet "Dzēst e-pastu no saraksta".