Vēstnesis mājas lapā: šeit.
Vēstnesis
Aprīlis 2014

Rīgas Motormuzeja ēkas rekonstrukcija

Turpinās Rīgas Motormuzeja ēkas rekonstrukcijas un CSDD klientu apkalpošanas centra celtniecības darbi, kurus SIA „Skonto būve” uzsāka pāgājušā gada aprīlī. Rekonstruējamās ēkas platība – 7700 m2, jaunbūves platība – 3000 m2. Vadoties pēc SIA “Arhis” arhitektu Arņa Kleinberga un Jāņa Zveijnieka izveidotā projekta, esošā Rīgas Motormuzeja ēka tiek modernizēta, lai uzlabotu tās energoefektivitāti un paplašinātu ekspozīcijas iespējas. Muzeja ēkai klāt tiks piecelta piebūve ar kāpņu telpu un liftu, lai ērti varētu nokļūt muzeja trīs līmeņos. CSDD klientu apkalpošanas centra ēka, kas tiek būvēta blakus ar izbūvēto pāreju savienojas ar muzeja ēku. Ēku ārsienas tiek būvētas no AEROC Universal 300/200 blokiem ar papildus siltumizolāciju. Sienu stiegrošanai tiek lietota cinkotā Murfor armatūra. Logu un durvju pārsegšanai tiek lietotas gatavās stiegrotās pārsedzes. Plānots, ka muzejs apmeklētājiem durvis vērs 2014. gada augustā.


AEROC EcoTerm Plus 500 + līme dāvanā

AEROC rīko akciju, energotaupīgajam blokam EcoTerm Plus 500 + dāvanā AEROC bloku līme ( 1m³ + 1maiss limes (25kg).

Piedāvājums spēkā līdz 30.04.2014 iegādājoties AEROC produkciju pilnu autokravu 46m3 ar piegādi bez izkraušanas objektā visā Latvijā.

 


Daugavpils Profesionālās vidusskolas ēku renovācija

Marta sākumā, Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projekta ietvaros, SIA “Arčers” ir uzsākuši renovācijas darbus Daugavpils Profesionālajās vidusskolas ēkās. Renovācijas darbi tiek veikti trīs mācību korpusos, automobiļu diagnostikas darbnīcā un divās dienesta viesnīcās. Renovējamo ēku telpu kopējā platība pārsniedz 20 000 m2. Ēkām ir zema energoefektivitāte, nepieciešami jumta, ārsienu siltināšanas darbi un veco logu nomaiņa. Visās ēkās nepieciešams pilns kompleksais iekštelpu remonts. Ēku iekšējo sienu pārbūvei, kā piemērotāko un mūsdienīgāko ēku starpsienu būvniecības materialu arhitektu biroja SIA “REM PRo” arhitekti ir izvēlējušies AEROC gāzbetona blokus Classic 100 un 150, logu un durvju aiļu pārsegšanai AEROC gatavās stiegrotās pārsedzes.


AEROC sienu paneļi- augstākā ugunsdrošības un temperatūras noturība

 

Vairāk par AEROC sienu paneļiem var izlasīt šeit.

Lai sienu būvniecības procesu padarītu ātrāku un kvalitatīvāku, piedāvājam jaunu AEROC izstrādājumu- norobežojošo sienu paneļus. Sienu paneļi paredzēti noliktavu, ražošanas ēku, veikalu, sporta zāles un citu ēku būvniecībai.

Galvenās AEROC sienu paneļu galvenās īpašības un priekšrocības:

  • Precīza ģeometrija. Mazs apdares materiālu patēriņš.
  • Gluda virsma. Nav nepieciešama papildus apdare.
  • Triecienizturīgi. Pateicoties iestrādātam stiegrojumam, paneļi ir triecienizturīgi.
  • Labas skaņas izolācijas īpašības.
  • Labi siltumizolācijas rādītāji.
  • Augstākā ugunsdrošības klase. Visi AEROC  sienu paneļi atbilst augstākajiem ugunsdrošības standartiem, bez papildus apdares.
  • Augsta temperatūras noturība.
  • Ātrs montāžas laiks.

Seko AEROC, SIA tagad arī sociālajā tīklā Facebook


13 gadi celtniecībā

V'estnesis nosūtīšanai uz doto adresi [:CSI_EMAIL:]. Ja vēlaties labot savu kontaktinformāciju atzīmējiet "Labot kontaktinformāciju". Ja turpmāk nevēlaties saņemt Vēstnesi atzīmējiet "Dzēst e-pastu no saraksta".