Vēstnesis mājas lapā: šeit.
Vēstnesis
Maijs 2014

Dzīvokļi ar A klases sienu skaņas izolāciju

Daudzstāvu ēkās Grostonas ielā, būvkompānijas SIA „Merks“ būvnieki veic skaņas norobežojošo konstrukciju izbūvi starp dzīvokļiem un trepju telpām.

Par piemērotāko materiālu sienu risinājumam tika izvēlēta daudzslāņu sienu konstrukcija ar blokiem AEROC Acoustic 200 un 150mm. Paredzētā sienas skaņas izolācija 62 dB.

Sienu kvalitātīvai būvniecībai tiek lietota Murfor armatūra un starpsienu stiprinājumi.


Labam meistaram atbilstošs instruments

No 5.05. līdz 30.06. AEROC rīko akciju "Būvē māju no AEROC - Dāvanā instrumentu komplekts". Akcijas mērķis ir veicināt kvalitatīvu būvniecību Latvijā. Labam rezultātam ir vajadzīgs kvalitatīvs izstrādājums un labs meistars. Labam meistaram atbilstošs instruments!


Viesu un privātmāju ciemata būvniecība Babītē

Aprīlī Babītes pagastā uzsākta energotaupīgu privātmāju ciemata būvniecība. Laika gaitā ciematā tiks uzbūvētas 48 mūra mājas. Ēku ārsienas būvē no AEROC gāzbetona blokiem Eco Light 375 un EcoTerm Plus 375 bez papildus ārsienu siltināšanas, bet iekšsienas no blokiem AEROC Universal. Monolīta josla tiek veidota no Aeroc U blokiem, sienu stiegrošanai tiek lietota Murfor armatūra, logu un durvju aiļu pārsegšanai - AEROC gatavās stiegrotās pārsedzes. Privātmāju un viesu māju ārējai apdarei arhitekti ir izvēlējušies ventilējamo fasāžu risinājumu ar koka un akmens apdari.


Ar AEROC Element grila sezona ir sākusies

 

Grila sezona ir klāt, tāpēc piedāvājam oriģinālu ideju labsajūtai, patīkamam siltumam un labai garšai – AEROC āra grils. Grila būvniecībai tika lietoti bloki Element 100 un 50mm. Orientējošas grila izmaksas- 42 EUR kopā ar grila resti bez apdares. AEROC Element var lietot ne tikai sienu būvniecībai, bet arī realizēt dažādas interjera dizaina idejas, izgatavojot no tām virtuves iekārtas, vannas istabas un interjera mēbeļu konstrukcijas. AEROC Element starpsienu plātnes ir paredzētas ēkas iekšējo, nenesošo starpsienu izveidei kā sausās, tā arī mitrās telpās. Īpaši labi piemērotas dažādu šahtu izolācijai, kur ir augstas ugunsdrošības prasības. Gatavas sienas ir viegli apstrādājamas un tāpat tās ir uzreiz gatavas flīzēšanai un špaktelēšanai.

Vairāk par AEROC Element plātnēm varat uzzināt šeit.


Seko AEROC, SIA tagad arī sociālajā tīklā Facebook


13 gadi celtniecībā

V'estnesis nosūtīšanai uz doto adresi [:CSI_EMAIL:]. Ja vēlaties labot savu kontaktinformāciju atzīmējiet "Labot kontaktinformāciju". Ja turpmāk nevēlaties saņemt Vēstnesi atzīmējiet "Dzēst e-pastu no saraksta".