Vēstnesis mājas lapā: šeit.
Vēstnesis
Jūlijs 2014

Jaunā ledus halle „Ledus Laikmets” Igaunijā

Augusta sākumā Igaunijā Tondiraba tika svinīgi atklāta jaunā ledus halle, kura ir viena no Tondiraba sporta kompleksa daļām. Multifunkcionālā kompleksa būvniecība sākās pagājušā gada vasarā. Sporta kompleksā ietilpst divi sporta laukumi, centrālā arēna un tribīnes ar 6000 cilvēku ietilpību, kā arī trīs celiņi, kuri paredzēti kerlinga treniņiem. Projekta ideju konkursā pirmo vietu ieguva ideja ar nosaukumu “Ledus laikmets 1”, kuras autori ir arhitektu birojs Kadarik Tüür Arhitektid. Konstruktīvā projekta autors - EA Reng, kompleksa būvniecību realizēja Merko Ehitus Eesti. Ēkas iekšsienas pārsvarā būvētas no AEROC Universal, Classic un Element blokiem. Logu un durvju pārsegšanai tika lietotas AEROC stiegrotās pārsedzes.

Ar objekta fotogrāfijām Jūs varat iepazīties šeit.


Energotaupīgie mezglu risinājumi EcoTerm Plus 500

Lai atvieglotu arhitektu un projektētāju darbu projektējot ēkas no energotaupīgajiem AEROC EcoTerm Plus 500 bez papildus siltināšanas, AEROC mājaslapā esam papildinājuši mezglu risinājumus. AEROC EcoTerm Plus 500 mezgli ir pieejami un apskatāmi PDF un DWG formātos.

Vairāk par blokiem AEROC EcoTerm Plus 500 Jūs varat uzzināt šeit.

AEROC EcoTerm Plus 500 mezglus skatīt šeit.


Smiltenes valsts tehnikuma jaunā korpusa būvniecība

SIA “Latvijas Energoceltnieks” ir uzsācis Smiltenes valsts tehnikuma jaunā korpusa būvniecību. Būvdarbu laikā ir demontēta Smiltenes tehnikuma mācību korpusa vecā piebūve un vietā tiek būvēta jauna, kurā atradīsies zāle ar 300 vietām, divas lielas mācību virtuves, mācību restorāns, trīs auditorijas un skolas administrācija. Ēkas ārsienas tiek būvētas no AEROC EcoTerm Plus 375mm blokiem bez papildus ārsienas siltināšanas, kuri nodrošinās mehāniski izturīgu un ilgmūžīgu fasādi. Sienu stiegrošanai tiek lietota Murfor armatūra, logu un durvju pārsegšanai AEROC stiegrotās pārsedzes.


JÄMERÄ mājas būvniecība

 

Vasaras sākumā Upesciemā tika uzsākta energotaupīgās JÄMERÄ mūra mājas būvniecība. Ģimenes māja tiek būvēta kubisma stilā pēc individuāla projekta ievērojot JÄMERÄ mājas būvniecības tehnoloģiju, kura izstrādāta Somijā 1974. gadā. Ēkas ārsienas tiek būvētas no JÄMERÄ 500 vieglbetona blokiem bez papildus ārsienas siltināšanas. Mājas saimnieka idejas tehniskajā projektā realizējis arhitekts Roberts Riekstiņš.

Ar JÄMERÄ mūra mājas celtniecības dienasgrāmatu Jūs varat iepazīties šeit.


Seko AEROC, SIA tagad arī sociālajā tīklā Facebook


13 gadi celtniecībā

V'estnesis nosūtīšanai uz doto adresi [:CSI_EMAIL:]. Ja vēlaties labot savu kontaktinformāciju atzīmējiet "Labot kontaktinformāciju". Ja turpmāk nevēlaties saņemt Vēstnesi atzīmējiet "Dzēst e-pastu no saraksta".