Vēstnesis mājas lapā: šeit.
Vēstnesis
Septembris 2014

Dzīvokļi Biķerziedos ar A klases sienu skaņas izolāciju

Būvniecības uzņēmums un nekustamo īpašumu attīstītājs YIT Celtniecība uzsācis ceturtās kārtas būvniecību Biķerziedu kvartālā, kas atrodas Teikā, Biķernieku ielā 16. Atšķirībā no iepriekšējās kārtās izbūvētajām mājām, šajā būs trīs kāpņu telpas, piedāvājot dzīvokļus ar divām, trīs un četrām istabām. Ēkas ārsienas tiks būvētas no AEROC EcoLight 250mm ar papildus siltumizolāciju. Skaņas norobežojošo sienu izbūvei starp dzīvokļiem tiks lietoti bloki AEROC Acoustic 150mm, starp dzīvokļiem un kāpņu telpām AEROC Acoustic 200mm. Ievērojot ieteikto AEROC bloku būvniecības tehnoloģiju, paredzēts sasniegti vēlamie A klases skaņas izolācijas rādītāji virs 60dB.


Jaunums! AEROC Easy Fix- montāžas līme starpsienu blokiem

AEROC Easy Fix ir poliuretāna līme nenesošo starpsienu būvēšanai no AEROC Element starpsienu plātnēm vai AEROC blokiem līdz 150mm platumā. Atšķirībā no AEROC starpsienu plātņu līmes, AEROC Easy Fix poliuretāna līmes priekšrocības ir šādas:
• Nav jānes smagi maisi ...
• Nav nepieciešams ūdens un elektrība ...
• Bez putekļiem un netīrumumiem ...
• Nav jātērē laiks sagatavošanās darbiem ...
• Ātra un ērta instrumentu tīrīšana ...
• Darbs bez trokšņiem ...
… tikai lieliski rezultāti, ko nodrošina jaunā montāžas līme AEROC Easy Fix. Pie sienas biezuma 90mm ugunsnoturība līmējot ar poleuretāna līmi ir EI 90.

AEROC Easy Fix tehniskā informācija šeit.


Iesvētīta Valmieras Romas katoļu baznīca 

30.augustā Rīgas arhibīskaps Zbigņevs Stankevičs iesvētīja (konsekrēja) Valmieras Romas katoļu baznīcu Stacijas ielā 20, kuras būvniecība sākās 2011.gadā. Ēkas sienas būvētas no blokiem AEROC Hard 300mm ar vidējo stiprību uz spiedi 5MPa, monolīto joslu izveidei lietoja AEROC U blokus 300mm platumā. logi, durvis, jumta konstrukcija. Logu un durvju aiļu pārsegšanai lietoja gatavas armētas AEROC pārsedzes. Dievnams tapis pateicoties Vācu katoļu fondiem „Bonifatiuswerk” un „Kirche in Not”, Amerikas bīskapu konferencei, kā arī vietējiem Latvijas uzņēmējiem un cilvēku ziedojumiem. Būvniecības projektu uzraudzīja pats Draudzes Priesteris Lauris Malnačs, kurš portālā „Valmiera“ par dienvama būvniecību raksta: „Šo dievnamu droši var saukt par krīzes laikā celto baznīcu, jo celtniecība iesākās brīdī, kad sākās finanšu grūtības. Kā darbi rāda, Dievam krīzes nav!“


TOP veikalu būvniecība Sabilē un Kuldīgā  

Sabilē un Kuldīgā augustā tika uzsākta „TOP“ veikalu būvniecība. Tirdzniecības ēku ārsienas tiek būvētas no AEROC EcoTerm Plus 375mm gāzbetona blokiem, bez papildus ārsienu siltināšanas, kas atbilst jaunajam Latvijas būvnormatīvam. Ar Latvijā pieejamo ārsienu bloku pielietojumu pēc jaunā Latvijas būvnormatīva LBN 002-01, Jūs varat iepazīties šeit


Seko AEROC, SIA tagad arī sociālajā tīklā Facebook


13 gadi celtniecībā

V'estnesis nosūtīšanai uz doto adresi [:CSI_EMAIL:]. Ja vēlaties labot savu kontaktinformāciju atzīmējiet "Labot kontaktinformāciju". Ja turpmāk nevēlaties saņemt Vēstnesi atzīmējiet "Dzēst e-pastu no saraksta".