Vēstnesis mājas lapā: šeit.
Vēstnesis
Oktobris 2014

Daudzdzīvokļu ēkas būvniecība ”Upīša pasāžā”

SIA “Selva būve” uzsākusi daudzdzīvokļu ēku kompleksa “Felicity” sienu būvniecību Rīgā, E. Birznieka - Upīša ielā, kuru plānots nodot ekspluatācijā 2015.gada trešajā ceturksnī. . Jaunbūve pieskaņota blakus esošo ēku augstumiem — augstākajā ēkas daļā paredzēti septiņi stāvi, bet zemākajā — pieci stāvi. 74 dzīvokļi būs izvietoti sešos stāvos, no kuriem pieci būs līdzīgi, bet jumta stāvs plānots ar plašām terasēm. Par piemērotāko materiālu akustisko sienu izbūvei starp dzīvokļiem būvnieki ir izvēlējušies gāzbetona blokus AEROC Classic 150. Ēkas projekts, kuru izstrādāja arhitektu birojs SIA «Arhitektonika projektēšanas grupa», ieguva 1.vietu konkursā “Ilgtspējīgākā ēka un projekts 2014 Latvijā” nominācijā “Ilgtspējīgākais Projekts 2014”.


AEROC Element- pareiza izvēle ilgmūžīgai būvniecībai

AEROC Element starpsienu plātnes ir paredzētas ēkas iekšējo, nenesošo starpsienu izveidei kā sausās, tā arī mitrās telpās. Īpaši labi piemērotas dažādu šahtu izolācijai, kur ir augstas ugunsdrošības prasības. Gatavas sienas ir viegli apstrādājamas un tāpat tās ir uzreiz gatavas flīzēšanai un špaktelēšanai. Populārākie izmēri ir Element 100 un 150 mm biezumā. Kāpēc izvēlēties AEROC Element starpsienu plātnes? Tās ir mehāniski izturīgas un ilgmūžīgas, tām ir precīza ģeometrija un izmēri, ātra un vienkārša montāža, ekonomisks apdares materiāla patēriņš, vienkārša un droša priekšmetu stiprināšana.

Vairāk par bloku AEROC Element lasiet šeit

Starpsienu bloku AEROC Element montāža apskatāma šeit


AEROC bloku ziemas līmes

Līdz brīdim kamēr āra gaisa temperatūra nav zemāka par +5 0C ir lietojama AEROC bloku līme. Mūrējot gaisa temperatūrā, kura ir zemāka par +5 0C, ieteicams lietot AEROC ziemas bloku līmjavas -10 0C. Ziemas apstākļiem paredzētās līmjavas ir apzīmētas ar īpašu zīmi (sniegpārsliņu). Ja gadījumā objektā ir AEROC vasaras līme, tad vienam maisam līmes pievienojot 65ml SAKRET pretsala piedevu iegūsim to pašu produktu – ziemas bloku līmi -10 0C. Zemas temperatūras apstākļos ir jāievēro īsāks maisījuma lietošanas laika periods, kā arī sagatavotajam maisījumam ir jābūt siltam, vēlams +20 0C. Obligāta ir mūra horizontālās virsmas aizsardzība no nokrišņu ietekmes.

Vairāk par AEROC bloku līmēšanu ziemas periodā lasiet šeit

 


Bērnudārza „Annele“ rekonstrukcija Ropažos

Oktobra sākumā Ropažos SIA “ORIONS CELTNIECĪBAS KOMPĀNIJA” uzsākusi PII Annele jaunā korpusa būvniecības darbus. Par piemērotāko bērnudārza ārsienu būvniecības materiālu ir izvēlēti AEROC gāzbetona bloki, kā ekoloģisks materiāls ar labām siltuma izolējošām īpašībām, no kura būvētās ēkās ir patīkams mikroklimats. Tas ir īpaši svarīgi telpās, kurās uzturās bērni. Ēkas ārsienas tiek būvētas no AEROC Hard 5 MPa 300 un 200mm blokiem. Ārsienas tiks papildus siltinātas. Jaunbūves pieslēgšanās darbi pie esošās ēkas plānoti 2015.gada vasaras sākumā.


Seko AEROC, SIA tagad arī sociālajā tīklā Facebook


13 gadi celtniecībā

V'estnesis nosūtīšanai uz doto adresi [:CSI_EMAIL:]. Ja vēlaties labot savu kontaktinformāciju atzīmējiet "Labot kontaktinformāciju". Ja turpmāk nevēlaties saņemt Vēstnesi atzīmējiet "Dzēst e-pastu no saraksta".