Vēstnesis mājas lapā: šeit.
Vēstnesis
Novembris 2013


AEROC atbalsta Ineses Feceres mājas būvniecību

 

Četru bērnu māmiņa ogrēniete Inese Fecere 2013.gada nogalē saņēma "Latvijas lepnums 2013" atzinību nominācijā "Ģimene". Inese savā vienistabas dzīvoklītī Ogrē ir spējusi radīt mājas un ģimenes sajūtu ne tikai gadu vecajai Sofijai, bet arī Elizabetei, Emīlam un Svetlanai. Pasākuma "Latvijas lepnums" laikā arī Valsts prezidents izrādīja interesi par Ineses situāciju un ieteica vērsties pie Latvijas būvfirmām un būvmateriālu ražotājiem, kuri varētu ziedot materiālus un palīdzētu uzbūvēt māju. Atsaucoties šim aicinājumam, SIA "Tavs nams", izstrādāja jaunās ēkas tehnisko projektu, pēc kura SIA „Re&Re” šoruden ir uzsācis jaunās mājas būvniecību. SIA AEROC atbalsta šo projektu piegādājot gāzbetona blokus ēkas sienu būvniecībai. Ēkas ārsienas tiks būvētas no blokiem AEROC EcoLight 200. Mūra stiegrošanai tiks lietota armatūra Murfor 90mm. Logu un durvju aiļu pārsedžu izveidei un betona joslas izveidei pirms mūrlatas tiks lietoti U bloki 200mm platumā. Jaunais plānojums paredz divstāvu ēku ar piecām guļamistabām – katram no bērniem sava telpa un vieta māmiņai, kā arī vituve, labierīcības, vannas istaba un palīgtelpas.


Augstas kvalitātes kvartāls „CENTRUS”- pašā Rīgas centrā

SIA „Skonto Būve” turpina augstas kvalitātes kvartāla „CENTRUS”dzīvojamo māju būvniecību. Kvartāla būvniecībā tiek ieguldīts pašmāju investoru kapitāls. „CENTRUS” tiek veidots kā labiekārtots, skaists, savrups un augstas kvalitātes kvartāls pašā Rīgas centrā. Tas atrodas Rīgas aktīvākajā daļā, kvartālā, kuru ieskauj Tērbatas, Dzirnavu, Blaumaņa un Krišjāņa Barona iela. Arhitekte Zane Kalinka kvartālu veidojusi kā ērtu publisku zonu pilsēta pilsētā. Pa vidu kvartālam tiks izveidota gājēju promenāde, kas savienos Dzirnavu ielu ar Blaumaņa ielu. Iekškvartālā tiks ierīkotas labiekārtotas atpūtas vietas ar kafejnīcām, kā arī iepirkšanās vietas promenādes malās. Projektā paredzēts uzbūvēt divas 7 stāvu dzīvojamās ēkas, kurās tiks iekārtoti 84 dzīvokļi un komercplatības ēku pirmajos stāvos. Daļa ēkas sienas tiek būvētas no dzelzbetona un daļa no AEROC blokiem. Lai iedzīvotājiem nodrošinātu augstu skaņas izolācijas komforta līmeni, starp dzīvokļiem, koridoru un kāpņu telpu tiek būvētas dzaudzslāņu sienu konstrukcijas no AEROC Acoustic 150, 100mm blokiem, kuriem pa vidu tiek ievietota 30mm minerālvate. Logu un durvju aiļu pārsegšanai tiek lietotas gatavās stiegrotās pārsedzes. Mūrēšanas darbus veic būvfirma SIA “Dekors+”. Ekskluzīva atrašanās vieta, augstvērtīga arhitektūra un nevainojama ēku, dzīvokļu un pieejamo pakalpojumu kvalitāte – šie ir galvenie akcenti, kas raksturo „CENTRUS” un veido dzīvi, darbu un atpūtu prestižu un īpašu.

Vairāk par kvartālu „CENTRUS” lasiet šeit


Ikgadējais enerģijas cenas kāpums liek būvēt energotaupīgāk

Ikgadējais enerģijas cenas kāpums, nevienam vairs nav pārsteigums, tāpēc lai samazinātu ģimenes mājas apkures izmaksas ir jābūvē energotaupīgi. AEROC iesaka blokus EcoTerm Plus 500 un 375 bez papildus siltināšanas. Ievērojot Latvijas būvnormatīvu LBN 002-01 ēku ārsienu būvniecībai bez papildus siltināšanas jālieto AEROC Eco Term Plus 500 ar siltuma caurlaidības koeficientu Ui =0,17 W/(m2K) un AEROC EcoTerm Plus 375 ar siltuma caurlaidības koeficientu Ui =0,22 W/(m2K). No AEROC mūrēta ārsiena bez papildus siltināšanas nodrošinās ne tikai zemus apkures rēķinus, bet arī patīkamu mikroklimatu, kas ir pierādījies arī izvērtējot šī gada AEROC JÄMERÄ rīkotā konkursa „Energotaupīgākā ģimenes māja”, pieteikto 17 ģimenes māju īpašnieku sniegtās atsauksmes.

Vairāk par māju pozitīvajiem piemēriem lasiet šeit

 


Seko AEROC, SIA tagad arī sociālajā tīklā Facebook


13 gadi celtniecībā

V'estnesis nosūtīšanai uz doto adresi [:CSI_EMAIL:]. Ja vēlaties labot savu kontaktinformāciju atzīmējiet "Labot kontaktinformāciju". Ja turpmāk nevēlaties saņemt Vēstnesi atzīmējiet "Dzēst e-pastu no saraksta".