Vēstnesis mājas lapā: šeit.
Vēstnesis
Decembris 2014


Pērc izdevīgi šogad, būvē nākamgad!

AEROC rīko motivējošu akciju "Pērc izdevīgi šogad, būvē nākamgad", kuras ietvaros energotaupīgajam blokam EcoTerm Plus 500, 375, 300 mm tiek piedāvāta īpaša cena un piegādes nosacījumi.

Akcijas noteikumi:

• Akcijas cena – 80,67 EUR/m3 ar PVN.

• Akcija cena spēkā līdz 30.12.2014. pērkot AEROC produkciju pilnu autokravu vai vairāk (min.46m3) ar piegādi bez izkraušanas objektā visā Latvijā.

• Pirkuma uzglabāšana un piegāde objektā līdz 31.03.2015.


Kurš bloks ūdeni uzsūc vairāk, gāzbetona vai keramzītbetona?

AEROC bloku sienas, līdzīgi kā sienas no keramzītbetona vai betona blokiem, satur tehnoloģisko mitrumu. Celtniecības gaitā mitrums blokos var palielināties vēl vairāk atmosfēras nokrišņu ietekmē un ūdens ietekmē, kas ir līmē, javā un apdares materiālos, tādējādi sasniedzot līdz 40% no svara. No 90 gadiem kad Latvijas būvniecības tirgū bija pieejams tikai Krievijā ražots gāzbetons,tautā ir radies mīts ka gāzbetons salīdzinoši ar keramzītbetonu, uzsūc daudz vairāk ūdeni. Lai noskaidrotu faktisko situāciju par jaunās paaudzes gāzbetona un keramzītbetona ūdens uzsūci tika veikts tests atbilstoši LVS.

Video par testa rezultātiem skatieties šeit


Vai citu bloku mūrētas sienas ir jāstiegro?

To nenosaka ne klients, ne bloku ražotājs, ne būvnieks, to nosaka projekta autors vadoties pēc Latvijas būvnormatīva LBN 205-97 "Mūra un stiegrota mūra konstrukciju projektēšanas normas", pēc kura projekta autors veic aprēķinus ir vai nav jāstiegro, cik daudz jāstiegro un kāda veida armatūra ir jālieto konkrētās būves sienas stiegrošanai. AEROC balstoties uz savu ilggadējo pieredzi, bloku sienas iesaka stiegrot.

Vairāk par bloku sienas stiegrošanu lasiet šeit


Seko AEROC, SIA tagad arī sociālajā tīklā Facebook


13 gadi celtniecībā

V'estnesis nosūtīšanai uz doto adresi [:CSI_EMAIL:]. Ja vēlaties labot savu kontaktinformāciju atzīmējiet "Labot kontaktinformāciju". Ja turpmāk nevēlaties saņemt Vēstnesi atzīmējiet "Dzēst e-pastu no saraksta".