Vēstnesis mājas lapā: šeit.
Vēstnesis
Februāris 2015

AEROC un Ceresit ielūdz uz semināru arhitektus, būvniekus un būvinženierus

   

Paldies visiem, kuri semināru jau apmeklējuši un aicinājums tiem, kuri to vēl nav paspējuši izdarīt. Vēl var pieteikties uz semināru 26.02 un 04.03. Semināra programma:

• AEROC izstrādājumi un to pielietojums

• Energotaupīgu ēku projektēšana un būvniecība

• Ceresit istrādājumi gāzbetona sienu apdarei

• AEROC rūpnīcas ražošanas procesa apskate

Semināra norises vieta: AEROC rūpnīcā Saulkalnē, Ceļastilbi 1.

Pieteikšanās un semināra programma šeit


YIT būvdarbu vadītāja viedoklis par AEROC celtniecības blokiem projektā “BIĶERZIEDI”

 

2014 gada rudenī Rīgā, Biķernieku ielā 16 uzņēmums YIT uzsāka projekta "BIĶERZIEDI" piektās dzīvojamās ēkas būvniecību. Sienu būvniecības darbus veica celtniecības kompānija A Būvnieks. Lai sasniegtu ēkas ārsienas augstus energoefektivitātes rādītājus, ārsienu būvniecībai tika lietoti bloki AEROC EcoLight ar papildus siltināšanu. Lai dzīvokļos nodrošinātu augstu komforta līmeni tika padomāts arī par skaņas izolāciju starp dzīvokļiem, starp koridori un trepju telpu. Labas skaņas izolācijas nodrošināšanai sienau būvniecībai tika pielietotas daudzslāņu sienas izbūves tehnoloģijas lietojot blokus AEROC Acoustic 200, 150mm ar ģipškartona konstrukcijām. Ievērojot ieteikto AEROC būvniecības tehnoloģiju un ar AEROC tehniskā speciālista atbalsu objektā, celtniecības kompānija A Būvnieks būvniecības darbus ir veikusi augstākajā kvalitātes līmeni.


„Zaļā māja” Tallinā

 

Tallinā tiek būvēta pirmā Green Building koncepcijas biroju ēka Igaunijā. Green Building filozofija ir efektīva resursu izmantošana, pateicoties kurai samazinās kaitīgā ietekme uz apkārtējo dabu, ēkas ekspluatācijas laikā.

Ēkas vizuālos materiālus jūs varat apskatīt šeit

Patīkami atzīmēt AEROC nelielo ieguldījumu šīs unikālās ēkas būvniecības laikā.


Daudzdzīvokļu māju projekts priežu meža ielokā

              

Pagājušā gada nogalē, Pierīgas klusajā pievārtē Valdlaučos, Gulbju ielā, tika uzsākta „YIT“ dzīvokļu namu kompleksa „Priedes“ būvniecība. Kopumā projekta ietvaros paredzēts uzbūvēt četras 5-stāvu ēkas. Pirmajā kārtā plānotas divas ēkas, tajās būs divas kāpņu telpas un lifts, katrā mājā pa 40 dzīvokļiem. Dzīvokļu norobežojošās starpsienas un koplietošanas un tehniskās telpas atdalošās starpsienas tiek mūrētas no AEROC Classic un Acoustic 150 mm bieziem blokiem, saliekamajiem dzelzsbetona sienu paneļiem un monolītā dzelzsbetona. Dzīvokļu iekšējās starpsienas – ģipškartons uz metāla karkasa. Ēkas nesošās sienas – saliekamais dzelzsbetons.Dzīvokļu namu komplekss Priedes radīts cilvēkiem ar mūsdienīgu skatījumu uz dzīvi un aktīvu dienas ritmu, kas vakarā prasa mieru, siltumu un klusumu enerģijas uzkrāšanai nākamajai dienai.


Tirdzniecības centru „LIDL“ būvniecība Lietuvā

Vācu veikalu tīkla „LIDL” tirdzniecības centri Lietuvā būvējas cits pēc cita. Mazumtirdzniecības tīkla gigants plāno atvērt savus veikalus ne tikai galvaspilsētā, bet arī visā Lietuvas teritorijā- Kauņā, Klaipēdā, Šauļos, Panevežā.

No AEROC blokiem nu jau uzbūvēti divi veikali Viļņā. Ārsienas būvētas no AEROC EcoTerm Plus 375 bez papildus siltināšanas, iekšsienas - no AEROC Classic 300, 200 un 150mm bieziem blokiem. Logu un durvju pārsegšanai lietotas AEROC gatavās stiegrotās pārsedzes.


Seko AEROC, SIA tagad arī sociālajā tīklā Facebook


 
14 gadi celtniecībā

V'estnesis nosūtīšanai uz doto adresi [:CSI_EMAIL:]. Ja vēlaties labot savu kontaktinformāciju atzīmējiet "Labot kontaktinformāciju". Ja turpmāk nevēlaties saņemt Vēstnesi atzīmējiet "Dzēst e-pastu no saraksta".