Vēstnesis mājas lapā: šeit.
Vēstnesis
Marts 2015


Konkurss „Energotaupīgākā ģimenes māja 2015”

 

Konkursa mērķis ir veicināt energotaupīgu un ilgmūžīgu māju būvniecību Latvijā. Konkursa ietvaros vēlamies apzināt un popularizēt energotaupīgas un ilgmūžīgas ēkas, kuras būvētas no AEROC blokiem bez papildus ārsienas siltināšanas.

AEROC JÄMERÄ konkursā „Energotaupīgākā ģimenes māja” – var pieteikt Latvijas privātmājas, kuras būvētas bez papildus ārsienas siltināšanas, nodotas ekspluatācijā līdz 2013. gada 1.oktobrim un kuras apkures  sezonas laikā tiek ekspluatētas vairāk kā 75%.

Pieteikumu iesniegšanas beigu termiņš 2015. gada 30.aprīlis.

Vairāk par konkursu lasiet šeit


AEROC JÄMERÄ ielūdz uz ikgadējo izstādi „Māja I 2015“

 

“Māja I” – lielākais būvniecības nozares notikums Baltijā, kas tradicionāli pulcē gan interesentus, gan nozares profesionāļus: būvniekus, arhitektus, projektētājus, namu apsaimniekotājus, nozīmīgākos, konkurētspējīgākos būvmateriālu ražotājus un tirgotājus. 

27. starptautiskā būvniecības industrijas izstāde “Māja I 2015” notiks no 12. līdz 15. martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. 

AEROC JAMERA ielūdz Jūs apmeklēt mūsu stendu hallē Nr.2 stendā H6, J7.


RTU bibliotēkas pārbūve Ķīpsalā

   

Rīgas Tehniskā universitātes kompleksā Ķīpsalā šobrīd tiek pārbūvēta un paplašināta Zinātniskās bibliotēkas ēka, kas pēc pazīstamā arhitekta Uģa Šēnberga projekta tiek veidota kā savienojošais elements starp esošo postmodernsima perioda bibliotēkas ēku un 70. gados celto Ķīmijas fakultātes ēku.  Arhitektam ielūkojoties RTU bibliotēkas vecajās telpās, bija skaidrs, ka jaunajai ēkai jābūt ļoti vienkāršai un funkcionālai. Paplašinot ēkas stāvos lasītavas, būs panākta telpas nepārtraukta, pakāpeniska gaisotnes maiņa. Visu 5 stāvu augstumā ēkas centrā tiks izveidots plašs ātrijs.  Zinātnisko bibliotēkas ieeja ir uz apzaļumota pakalna, kur būs labiekārtots laukums ar bruģētu segumu. Ēkas fasādes caurskatāmais tēls ienesīs Zunda krastmalas rakstura romantiku iekštelpās un radīs vidi gan publiski aktīvai konferenču darbībai, gan  lasīšanai uz paplašinātas  logu palodžu virsmas. Bibliotēka būs publiska vieta ar uzsvaru uz kultūras vidi studenta un zinātnieka  iekšējai brīvības izpausmei. Telpiskā atvērtība, pieejamība un elastīgums piedāvās pieeju informācijai un rosinās saziņu starp cilvēkiem. Ēkas konstrukcija tiek būvēta no monolīta dzelzsbetona. Ārsienas no blokiem AEROC Classic 200 ar papildus siltināšanu, jumta parapets no - AEROC Classic 300. Iekšējās norobežojošās sienas un lifta šahtas - no AEROC Element 150. Sienas tiek stiegrotas ar Murfor armatūru. Logu un iekšējās palodzes montāžai, pēdējā rinda pirms palodzes tiek būvēta no 200mm bieziem U-blokiem ar stiegrotu betonu. RTU bibliotēkas būvdarbus veic pilnsabiedrība «LNK Industries Partnership».


Seko AEROC, SIA tagad arī sociālajā tīklā Facebook


 
14 gadi celtniecībā

V'estnesis nosūtīšanai uz doto adresi [:CSI_EMAIL:]. Ja vēlaties labot savu kontaktinformāciju atzīmējiet "Labot kontaktinformāciju". Ja turpmāk nevēlaties saņemt Vēstnesi atzīmējiet "Dzēst e-pastu no saraksta".