Vēstnesis mājas lapā: šeit.
Vēstnesis
Aprīlis 2015


Akcija blokam AEROC Universal 300/200

 

Pateicoties siltiem laikapstākļiem šogad būvniecības sezona jau ir sākusies un ir īstais brīdis rīkot akciju blokam AEROC Universal 300/200, kuras ietvaros no 01.04. līdz 31.05.2014 tiek piedāvāta īpaša cena- 63,96 EUR/m3 ar PVN.

Cena spēkā ar piegādi bez izkraušanas pilnai autokravai (24t) objektos visā Latvijā.

Informāciju par AEROC Universal 300/200 Jūs varat apskatīt šeit.


Arhitekta Uģa Šēnberga labās prakses piemēri ēku projektēšanā un celtniecībā

Rīgā 2015 gada sākumā tika uzsākta RTU jaunās zinātniskās bibliotēkas korpusa būvniecība. RTU bibliotēkas projektu izstrādāja Latvijā pazīstams arhitekts Uģis Šēnbergs, tāpēc lūdzām arhitektu dalīties pieredzē par ēku projektēšanu un būvniecību. Video sižetā arhitekts arī sniedza ieskatu par Zundas kanāla pieguļošās teritorijas tālāko attīstību.

Video ar arhitekta viedokli par ēku projektēšanu un celtniecību no Aeroc gāzbetona skatieties šeit.

Video par Zundas kanāla detālplānojuma tapšanu, skatieties šeit.


Tallinā Hilton luksus-klase viesnīcas sienas no AEROC

Olympic Entertainment Group (OEG) Tallinā būvē augstākās klases viesnīcu, kuru operēs Hilton Worldwide zem Hilton Hotels & Resorts zīmola. Jauno viesnīcu un izklaides kompleksu, kas izmaksās aptuveni 36 miljonus eiro, būvē Merko Ehitus Eesti pēc arhitekta Meelis Press projekta. Ēkas celtniecība tiks pabeigta līdz 2015.gada beigām. Jaunā 13 stāvu viesnīcas ēka sastāvēs no zemās 4 stāvu daļas un virs tās atrodošās augstās 9 stāvu daļas. Viesnīcas zemajā daļā atradīsies viesnīcas un kazino vestibils, konferenču centrs, SPA un restorāns. Lasīt tālāk...


AEROC projektu vadītājs sadarbībai ar arhitektiem un būvniekiem

AEROC realizācijas daļas darbinieku rindās ir papildinājis projektu vadītājs – Aigars Ābeltiņš.Aigara pienākumos ietilpst sadarbība ar Latvijas arhitektiem, būvinžinieriem un būvniekiem sniedzot  tehnisko atbalstu, kā arī koordinēt celtniecības objektu nodrošinājumu ar AEROC izstrādājumiem.

 

Kontaktinformācija:
Tālr:67418412 
mob:22052250
e-pasts:aigars.abeltins@aeroc.lv


Seko AEROC, SIA tagad arī sociālajā tīklā Facebook


 
14 gadi celtniecībā

V'estnesis nosūtīšanai uz doto adresi [:CSI_EMAIL:]. Ja vēlaties labot savu kontaktinformāciju atzīmējiet "Labot kontaktinformāciju". Ja turpmāk nevēlaties saņemt Vēstnesi atzīmējiet "Dzēst e-pastu no saraksta".