Vēstnesis mājas lapā: šeit.
Vēstnesis
Maijs 2015

Būvuzraugs Sandris Paplavskis par viesnīcas RĪGA rekonstrukciju ar AEROC celtniecības sistēmu

Viesnīcā Rīga šobrīd norit rekonstrukcijas darbi, un 2015.gada nogalē tajā paredzēts atklāt starptautiskā tīkla pieczvaigžņu viesnīcu "Grand Hotel Kempinski Riga". Hotelī būs 140 numuriņi un deviņi ekskluzīvi apartamenti. Restaurētajā viesnīcā atradīsies arī SPA centrs, konferenču zāles, restorāni un bāri un jumta terase ar skatu uz Latvijas Nacionālo operu. Rekonstrukcijas ģenerāluzņēmējs ir Latvijā pazīstams celtniecības uzņēmums SIA ABORA. Lai rekonstrukcijas darbi noritētu augstākajos kvalitātes standartos tiem cieši seko līdzi pieredzējis būvuzraugs Sandris Paplavskis. Rekonstrukcijas darbos akustisko sienu izbūvei tiek lietota AEROC būvniecības sistēma lietojot blokus Acoustic. Norobežojošo sienu izbūvei tiek lietoti starpsienu bloki Element.

Skatīt video .

 

 


Jaunums! AEROC trepju pakāpieni

 

Jau esošajam AEROC materiālu sortimentam - pievienojies jauns izstrādājums – AEROC trepju pakāpieni. AEROC trepju pakāpieni ir armēti gāzbetona izstrādājumi, kuri paredzēti kāpņu izveidei. AEROC trepju pakāpieni tiek izgatavoti ar platumu 300 mm, augstumu 175 mm un garumu līdz 3000mm. Visas pakāpienu plaknes ir gludas - bez ierievja. AEROC kāpnes montē ēkas celtniecības procesa laikā, tāpēc nav vajadzīgas pagaidu trepes. Ēkas būvniecības laikā kāpņu virsmu ieteicams nosegt ar saplāksni, lai tādā vaidā pasargātu virsmu no mehāniskiem bojājumiem. Kāpņu pakāpienu apdarei izmantojams jebkurš materiāls, piemēram, parkets, flīzes vai dabīgs koks.

Vairāk par izstrādājumu...


Akcija. Būvē māju no AEROC - Dāvanā instrumentu komplekts

Līdz 30.06. AEROC rīko akciju "Būvē māju no AEROC - Dāvanā instrumentu komplekts". Akcijas mērķis ir veicināt kvalitatīvu būvniecību Latvijā. Labam rezultātam ir vajadzīgs kvalitatīvs izstrādājums un labs meistars. Labam meistaram atbilstošs instruments!  

Vairāk par akciju...


Akcija blokam AEROC Universal 300/200

AEROC rīko akciju blokam AEROC Universal 300/200, kuras ietvaros līdz 31.05.2015 tiek piedāvāta īpaša cena- 63,96 EUR/m3 ar PVN.

Cena spēkā ar piegādi bez izkraušanas pilnai autokravai (24t) visā Latvijā.

 


Seko AEROC, SIA tagad arī sociālajā tīklā Facebook


 
14 gadi celtniecībā

V'estnesis nosūtīšanai uz doto adresi [:CSI_EMAIL:]. Ja vēlaties labot savu kontaktinformāciju atzīmējiet "Labot kontaktinformāciju". Ja turpmāk nevēlaties saņemt Vēstnesi atzīmējiet "Dzēst e-pastu no saraksta".