Vēstnesis mājas lapā: šeit.
Vēstnesis
Jūnijs 2015


AEROC JÄMERÄ konkurss „Energotaupīgākā ģimenes māja“ ir noslēdzies

17. jūnijā, AEROC ražotnē Saulkalnē īpašā noslēguma ceremonījā tika paziņoti AEROC JÄMERÄ konkursa “Energotaupīgākā ģimenes māja 2015” rezultāti. Konkursa mērķis bija apzināt Latvijā realizētus māju projektus, kuri ir būvēti no AEROC blokiem bez papildus ārsienas siltināšanas un iegūt ēku energoefektivitātes rādītājus, tādā veidā aprēķinot māju energotaupību. Kopumā konkursam tika tika pieteiktas 14 privātmājas. Godināti tika trīs energotaupīgāko māju īpašnieki un  1.vietu konkursā ieguva Aivars ar savu ģimenes māju Jūrmalā, balvā saņemot ceļojumu 3000 eiro vērtībā. Konkursa uzvarētāju ģimenes māja uzbūvēta 2011. gadā no AEROC EcoTerm 500mm blokiem, jumta segumam izmantoti Monier dakstiņi, ēkas ārējā apdare – Ceresit apmetums. Ēkai ir PVC 3 pakešu logi. Kā apkures veidu saimnieki ir izvēlējušies gāzes apkuri, kuru nodrošina gāzes katls Buderus Logano G124 AR 200l siltā ūdens boileri. Ēkas energoefektivitātei nav mazsvarīga ventilācija, tāpec mājā ir ierīkota mehāniskā pieplūdes un nosūces ventilācija ar siltuma rekuperāciju Pa 1 Systemair VR400DCV/BR katrā stāvā. Mājas vislielākais ieguvums ir finansiāli zemie ikmēneša maksājumi par apkuri, silto ūdeni un elektrību. Gimenes mājai ar apkurināmo platību 273m2 un kuru apdzīvo 4 cilvēki, kopējās piegādātās elektrības un gāzes izmaksas gadā sastāda 5,71 EUR/m2.

Vairāk par konkursa norisi un rezultātiem Jūs varēsiet iepazīties tuvākajā laikā  www.aeroc.lv


EcoTerm Plus 500 – viegla izvēle savai mājai!

Paaugstinot prasības LBN002-01 ārsienu energoefektivitātes rādītājiem ar vien biežāk cilvēki savu ģimenes māju ārsienas izvēlās būvēt no  AEROC EcoTerm Plus 500 bez papildus siltināšanas.

Tieši šāda ģimenes dvīņu māja top Jūrmalā. Ārsienas tiek būvētas no EcoTerm Plus 500, kuru ārējai apdarei tiks lietota gan ventilējamā fasādes apdare, gan dekoratīvais apmetums ar labām tvaika caurlaidības īpašībām. Iekšējās nesošās un norobežojošas sienas tiek būvētas no bloka Classic 300, 200mm. Logu, durvju un garāžas vārtu aiļu pārsegšanai tiek lietotas AEROC viendabīgās stiegrotās pārsedzes. Starpstāvu pārseguma izbūvei tika lietoti dzelzsbetona dobtie  paneļi.

No klienta puses īpaša vērība tiek pievērsta  ne tikai materiālu izvēlei bet arī būvniecības procesam un tā kvalitātei. Lai telpās nodrošinātu labu gaisa kvalitāti un mājai energoefektivitāti, mājā tiks izbūvēta mehāniskā gaisa rekuperācijas sistēma.


AEROC atbalsta Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkursu

 

28. un 29.maijā Limbažos norisinājās Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkurss „Flīzēšanas un sienas sagatavošana krāsošanas un dekoratīvā apmetuma apdares darbiem”. Konkursā piedalījās 12 Latvijas profesionālās izglītības iestāžu un speciālo internātpamatskolu audzēkņu  komandas.

Konkursa galvenie atbalstitāji bija AEROC un SAKRET sadarbībā ar PIKC Rīgas Valsts tehnikuma Limbažu struktūrvienība un Izglītības un Zinātnes ministrijas Valsts izglītības satura centru.

Konkursa programmā kā iesidīšanās uzdevums audzēkņiem un to skolotājiem bija uzbūvēt no AEROC Element  praktiskus vai dekoratīvus priekšmetus. Žūrijas vērtējumā par labāko darbu tika atzīts apaļu formu tējas galdiņa komplekts Lažas internātpamatskolas komandas izpildījumā.

Citus studentu darbus skatīt šeit...

Lasīt tālāk...

 

 

 

 


AEROC akustiskā siena tikai 215mm

Vadoties no Somijas būvniecības pieredzes daudzdzīvokļu māju būvniecībā AEROC ir izstrādājis un notestējis jaunu celtniecības bloku Plade skaņas izolējošo sienas konstrukciju.  

Testa rezultāti  uzrāda ka 215mm bieza daudzslāņu akustiskā siena nodrošina skaņas izolāciju 58dB.
 

Starpsienu plātnes AEROC Plade tiek ražoti ar platumu 120, 90, 70mm un augstumu 500mm.

 

Ar 215mm biezas norobežojošās sienas konstrukcijas skaņas izolācijas rādītājiem Jūs varat iepazīties šeit.


AEROC Plade tehnisko informāciju skatieties šeit.

 


Seko AEROC, SIA tagad arī sociālajā tīklā Facebook


 
14 gadi celtniecībā

V'estnesis nosūtīšanai uz doto adresi [:CSI_EMAIL:]. Ja vēlaties labot savu kontaktinformāciju atzīmējiet "Labot kontaktinformāciju". Ja turpmāk nevēlaties saņemt Vēstnesi atzīmējiet "Dzēst e-pastu no saraksta".