Vēstnesis mājas lapā: šeit.
Vēstnesis
Augusts 2015

CE marķējums gatavajiem stiegrotajiem izstrādājumiem

Nesertificētas ražotnes betonētās pārsedzes gāzbetona apvalkā

AEROC viendabīga stiegrotā pārsedze

Šī gada 8.augustā ir stājusies spēkā Eiropas Savienības direktīva EN 12602;2008+A1:2013, kura nosaka, ka visiem ražotajiem gatavajiem stiegrotajiem izstrādājumus ir jābūt CE marķējumam. Tā esamība nodrošina tirgus spēlētāju uzticamību visā Eiropā un apliecina, ka ir veiktas preces atbilstības novērtēšanas procedūras (laboratorijas testi u.c.). Iegādājoties stiegrotos izstrādājumus ar CE marķējums klientam būs pārliecība par to kvalitāti un drošību to ekspluatācijas laikā. Tagad arī visi AEROC stiegrotie izstrādājumi (pārsedzes, pārseguma paneļi,  sienu paneļi un trepju pakāpieni) ir marķēti ar CE marķējumu.

CE  marķējuma paraugs

 


Igaunijas Nacionālā arhīva būvniecība Tartu

Tartu uzsākta Igauņu Nacionālā arhīva būvniecība, kuru plānots pabeigt līdz 2016.gada pavasarim. 6.stāvu ēkas kopējā palatība būs 10 768m2 un tā sastāvēs no 2.korpusiem, kas galos un zem jumta tiks atdalīti ar stiklotu savienojošo telpu. Dienvidu ēkā paredzētas biroja telpas, bet pirmajā stāvā - publiskās telpas. Pirmais stāvs būs pilnībā stiklots. Augšējie stāvi lielākoties pārklāti ar tumšu sietu, kurš piestiprināts pie fasādes. Skatoties no iekšpuses ēkas fasāde būs caurskatāma, bet no ārpuses dienasgaismā gandrīz necaurredzama. Ziemeļu ēkā paredzēta  arhīva glabātava. Tās ēkas korpuss būs noklāts ar betona sienu paneļiem un gandrīz bez logiem. Lai arhīva telpās nodrošinātu dokumentu glabāšanai drošākos apstākļus, izrādās, ka nepietiek tikai ar dzelzbetona konstrukcijām. Dokumentu glabātuvei ir vajadzīgs nemainīgs mikroklimats bez temperatūras un mitruma svārstībām telpās. Protams arī liela vērība tiek pievērsta uguns drošībai. Projekta autori bija nonākuši pie secinājuma, ka piemērotākais sienu materiāls, kurš pilda projektam izvirzītās prasības ir AEROC gāzbetons. Ēkas norobežojošo sienu būvniecībai tiks lietoti bloki AEROC  Universal 200/300, logu un durvju pārsegšanai - AEROC stiegrotās pārsedzes. Tieši tādu pašu apsvērumu dēļ AEROC izstrādājumi tika izvēlēti arī Igauņu Nacionālā muzeja ēkas būvniecībai.

Objekta fotogrāfijas skatieties šeit.


Lilla Björknäs- villa Zviedrijā

 

Zviedrijā no AEROC uzbūvēta ekskluzīva 250m2  liela privātmāja ar baseinu.  Dzīvojamai ēkai interjers veidots ieturētā skandināvu stilā ar atvērtu atpūtas un virtuves zonas plānojumu un jauku skatu uz pagalmu un āra baseinu. Guļamistaba ar plašu garderobi un ieeju vannasistabā. Apbūves gabala kopējā platība 2558 m². Teritorija noslēgta, saulaina ar plašu zālienu un āra baseinu, apkurināmu ar no kalniem ņemto siltumu. Blakus baseinam ir saimniecības telpa, kurā izvietota sauna ar skatu uz baseinu, pagrabs un visas baseinam nepieciešamās iekārtas.

Vairāk par objektu šeit.


Bērnības sapņi piepildās

 

Mūrnieks , kuram ir liela pieredze būvniecībā ar AEROC izstrādājumiem, savas ģimenes mājas būvniecībai izvēlējies AEROC. Tā nebūs vienkārša māja, bet viņa bērnības sapņu  piepildījums, kura pēc sava veidola atgādinās vēsturisku celtni. Ātrākai un ērtākai sarežģīto formu izveidei tiek lietots AEROC elektriskais lentzāģis.

Oriģinālā objekta fotogrāfijas skatieties šeit.


AEROC AKCIJAS turpinās 

 

Līdz 30.09.2015  AEROC rīko motivējošu akciju "Maksā mazāk, būvē siltāk" kuras ietvaros blokam EcoTerm Plus 500, 375, 300mm tiek  piedāvāta īpaša cena un piegādes nosacījumi.

Akcijas noteikumi:

  • Akcija spēkā celtniecības objektiem ar piegādi bez izkraušanas visā Latvijā.

  • Kopējais produkcijas minimālais pasūtījuma apjoms 46m3 (viena autokrava 24t)

  • Akcijas cena – 81,00 EUR/m3 ar PVN. Parastā cena 89,18 EUR/m3. Izdevīgums 8,18 EUR/m3.

 

Līdz 30.09.2015  AEROC rīko akciju populārākajam blokam AEROC Universal 300/200, kuras ietvaros tiek piedāvāta īpaša cena.

Akcijas noteikumi:

  • Cena spēkā gan produkcijas saņemšanai rūpnīcā Saulkalnē, gan ar piegādi bez izkraušanas pilnai autokravai (24t) uz objektu visā Latvijā.

  • Akcijas cena iegādājoties pilnu autokravu un vairāk – 63,96 EUR/m3 ar PVN.


Seko AEROC, SIA tagad arī sociālajā tīklā Facebook


 
14 gadi celtniecībā

V'estnesis nosūtīšanai uz doto adresi [:CSI_EMAIL:]. Ja vēlaties labot savu kontaktinformāciju atzīmējiet "Labot kontaktinformāciju". Ja turpmāk nevēlaties saņemt Vēstnesi atzīmējiet "Dzēst e-pastu no saraksta".