Vēstnesis mājas lapā: šeit.
Vēstnesis
Septembris 2015

Viesnīca “Hilton Garden Inn” Rīgā

Vasaras vidū Pārdaugavā, Kr.Valdemāra ielā pretim Latvijas Bankas naudas krātuves ēkai, būvniecības uzņēmums AS “LNK Industries” uzsāka viesnīcas “Hilton Garden Inn Rīga Valdemāra” būvniecību. Viesnīcas ēkai kopā būs desmit stāvi. Pirmajos astoņos stāvos būs viesnīca ar 138 numuriem, bet 9. un 10.stāvā – izbūvēti dzīvokļi. Pazemes stāvā atradīsies konferenču zāles un sporta centrs. Ēkas ārsienas tiek būvētas no monolīta betona ar AEROC Hard bloku aizpildījumu, iekšsienas no AEROC Universal 300/200 un sahtu izbūve no Acoustic 150mm blokiem. Logu un durvju aiļu pārsegšanai tiek lietotas AEROC gatavās stiegrotās pārsedzes. Ātrākam un kvalitatīvākam darba rezultātam tiek lietots AEROC elektriskais lentzāģis. Jāatzīmē, ka šī ir otrā Hilton viesnīca Baltijas valstīs, kura tiek būvēta no AEROC.


Mezglu risinājumi AEROC sienu paneļiem

AEROC sienu paneļiem , atkarībā no ugunsnoturības prasībām, ir dažadi iespējamie montāžas veidi, tāpēc, lai atvieglotu arhitektu un projektētāju darbu, AEROC mājaslapā esam izvietojuši dažādus sienu paneļu montāžas risinājumus ar atbilstību (EI-M) un (EI) uguns noturības klasēm. AEROC sienu paneļu mezgli ir pieejami un apskatāmi PDF un DWG formātos.

Iepazīties ar sienu paneļu mezgliem  un  uzzināt  vairāk par izstrādājumu montāžu Jūs varat šeit.


Būvē starpsienas no AEROC- dāvanā līme Easy Fix

 

Sākot ar septembri AEROC rīko akciju, kuras ietvaros pērkot 1 paleti AEROC blokus Element, Classic 150,100mm biezumā, dāvanā 1 gab. Easy Fix 750ml.

Ar poleuretāna līmi starpsienu būvniecības temps ir ātrāks un ērtāks. Lai salīmētu starpsienu blokus objektā nevajag elektrību, ūdeni, nēsāt smagos līmju maisus kā arī instrumentu kopšana ir krietni vienkāršāka. Jāņem vērā ka līme ir paredzēta tikai nenesošu 150, 100 un 75mm biezu starpsienu izbūvei, ar sienas kopējo uguns noturību EI90.

Piedāvājums spēkā līdz 31.12.2015, pērkot AEROC blokus Element, Classic 150,100mm vienu vai vairākas paletes. Viena palete + dāvana viens līmes balons.


Seko AEROC, SIA tagad arī sociālajā tīklā Facebook


 
14 gadi celtniecībā

V'estnesis nosūtīšanai uz doto adresi [:CSI_EMAIL:]. Ja vēlaties labot savu kontaktinformāciju atzīmējiet "Labot kontaktinformāciju". Ja turpmāk nevēlaties saņemt Vēstnesi atzīmējiet "Dzēst e-pastu no saraksta".