Vēstnesis mājas lapā: šeit.
Vēstnesis
Oktobris 2015

AEROC aicina uz izstādi „Vide un Enerģija 2015“

No 15.-18.oktobrim aicinām visus interesentus apmeklēt izstādi „Vide un Enerģija“ izstāžu centrā „Ķīpsala“. Uzzināt vairāk par māju būvniecību bez papildus ārsienas siltināšanas un iepazīties ar izstādes īpašo piedāvājumu Jūs varēsiet  1.hallē AEROC stendā A5.


Konkurss “Ilgtspējīgākā ēka un projekts 2015” ir noslēdzies

 

24.septembrī Bauskas pilī svinīgā ceremonijā un viduslaiku noskaņās tika paziņoti konkursa „Ilgtspējīgākā ēka un projekts 2015” uzvarētāji. Latvija pagaidām ir vienīgā starp Baltijas valstīm, kurā jau trešo gadu pēc kārtas tiek organizēts konkurss par ilgtspējīgāko jeb citiem vārdiem – vērtīgāko ēku. Konkursa "Ilgtspējīgākā ēka un projekts" mērķis ir izcelt veiksmīgākos ilgtspējīgas būvniecības paraugus Latvijā, vienlaicīgi apliecinot, ka ēkas ar pārdomātiem risinājumiem ne tikai atmaksājas, bet būtiski uzlabo lietotāju ikdienas dzīvi. Konkursa dalībnieki tika vērtēti trīs nominācijās: “Ilgtspējīgākā ēka”, “Ilgtspējīgākais projekts” un “Ilgtspējīgākā studentu ideja”.

Nominācija „Ilgtspējīgākā ēka Latvijā 2015” :1.vieta –Ventspils poliklīnika.

Nominācija „Ilgtspējīgākais projekts Latvijā 2015” :1.vieta – daudzfunkcionālā ēka Sporta ielā 11, Rīgā, arhitekte Diāna Zalāne.

Nominācija „Ilgtspējīgākā studentu ideja Latvijā 2015” :1.vieta – Rīgas Celtniecības koledžas studentu grupas ideja par skolas ēdnīcas pārbūvi, izmantojot ilgtspējības principus.

AEROC konkursu atbalsta jau otro gadu, tāpēc AEROC

uzņēmuma pārstāvji pasniedza savu simpātiju

balvu kategorijā "Ilgtspējīgākais projekts" un to ieguva

arhitekte Diāna Zalāne par projektu ’’Daudzfunkcionālā

ēka” Sporta ielā 11, Rīgā.


Tas nav jaunums- ar AEROC būvē arī ziemā

 

Ziema vairs nav aiz kalniem, bet tāpēc būvniecības darbi nav jāatliek līdz pavasarim, jo ar AEROC izstrādājumiem var mūrēt arī ziemā. Mūrējot gaisa temperatūrā, kura ir zemāka par +5 0C, ieteicams lietot AEROC ziemas bloku līmi -10 0C. Ja gadījumā objektā ir AEROC vasaras līme, tad vienam maisam līmes pievienojot 65ml SAKRET pretsala piedevu iegūsim to pašu produktu – ziemas bloku līmi -10 0C. Zemas temperatūras apstākļos ir jāievēro īsāks maisījuma lietošanas laika periods, kā arī sagatavotajam maisījumam ir jābūt siltam, vēlams +20 0C. Ieteicama ir mūra aizsardzība no vēja un horizontālās sienu plaknes no nokrišņu ietekmes. Vairāk par AEROC bloku līmēšanu ziemas periodā lasiet šeit


A klases biznesa centrs Viļņā

 

Būvuzņēmums AB HANNER Viļņā būvē A-klases biznesa centru CITY. Pateicoties energoefektīvam un ilgmūžīgam ēkas būvniecības risinājumam, viena no lielākajām ēkas biroju īrnieku priekšrocībām būs bezmaksas apkure.

Ēkas ārsienu būvniecībai tiek lietoti AEROC bloki 200mm platumā. Ārsienas tiks papildus siltinātas.


Seko AEROC, SIA tagad arī sociālajā tīklā Facebook


 
14 gadi celtniecībā

V'estnesis nosūtīšanai uz doto adresi [:CSI_EMAIL:]. Ja vēlaties labot savu kontaktinformāciju atzīmējiet "Labot kontaktinformāciju". Ja turpmāk nevēlaties saņemt Vēstnesi atzīmējiet "Dzēst e-pastu no saraksta".