Vēstnesis mājas lapā: šeit.
Vēstnesis
Novembris 2015


AEROC atbalsta Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkursu

 

8. un 9. oktobrī Limbažos norisinājās Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkursa 2.kārta “Krāsošanas un dekoratīvā apmetuma apdares darbiem”. Konkursa pirmā kārta „Flīzēšanas un sienas sagatavošana krāsošanas un dekoratīvā apmetuma apdares darbiem” norisinājās šī gada pavasarī 28. un 29. maijā.

Profesionālās meistarības konkursā piedalījās 24 konkursanti no 12 Latvijas profesionālās izglītības iestādēm. Konkursa laikā  tā dalībnieki PIKC „Rīgas Valsts tehnikums" Limbažu teritoriālās struktūrvienības 2.stāva gaitenī veica  sienas krāsošanas un dekoratīvā apmetuma apdares  darbus. Visi profesionālās meistarības konkursa dalībnieki saņēma VISC atzinības rakstus par dalību konkursā un atbalstītāju piemiņas veltes. Godalgoto vietu ieguvēji saņēma VISC diplomu un atbalstītāju balvas.

1. vietu ieguva PIKC „Rīgas Valsts tehnikums" Laidzes teritoriālās struktūrvienības komanda,  2. vietu – PIKC „Liepājas Valsts tehnikums” komanda un 3. vietu – PIKC „Rīgas Valsts tehnikums" Limbažu teritoriālās struktūrvienības komanda.

Konkursa galvenie atbalstītāji bija AEROC un SAKRET sadarbībā ar PIKC Rīgas Valsts tehnikuma Limbažu struktūrvienība un Izglītības un Zinātnes ministrijas Valsts izglītības satura centru.


Zema enerģijas patēriņa sporta zāles būvniecība Jelgavā

 

5. novembrī, jaunbūvējamās Jelgavas 2. internātpamatskolas sporta zāles pamatos tika iemūrēta kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm. Būvniecības darbi, kurus veic SIA “Latvijas Energoceltnieks” notiek Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta līdzfinansētā projekta “Energoefektīvu risinājumu piemērošana ilgtspējīgām ēkām Jelgavā” ietvaros. Projekta  mērķis ir izbūvēt sporta zāli ar rehabilitācijas telpām, tehniskajām telpām un katlumāju. Pie ēkas labiekārtos teritoriju un izveidos stāvlaukumu apmēram 30 automašīnām.
Sporta zāles būvniecība notiek ievērojot zemas enerģijas patēriņa ēkas prasības (ap 14,5 kWh/m2 gadā). Ēkas ārsienas tiek būvētas no blokiem AEROC EcoLight 375 un papildus siltinātas ar minerālvati 500 mm biezumā. Ārsienas bloks EcoLight 375  projektam tika izvēlēts lai nodrošinātu ēkai labu siltuminerci, energoefektivitāti, kā arī ar speciāliem gāzbetona dībeļiem pie blīvāka materiāla būs drošāk piestiprināt trīsslāņu ventilējamās fasādes konstrukciju. Sporta zāles ārsienas konstrukcija ar kopējo biezumu 875 mm nodrošinās augstu sienas siltuma caurlaidības rādītāju Ui=0.06 W/m2K.


Prestižs daudzdzīvokļu namu kvartāls Viļņā

 

Viļņas pilsētas centrā Kauņas un Algirdas ielu krustojumā būvuzņēmums UAB "Merko” būvē jaunu daudzdzīvokļu un komerctelpu namu kvartālu. No dzīvokļiem pavērsies lielisks panorāmas skats uz dinamisko pilsētas centru un vecpilsētu. Pēc Lietuvas būvnormatīva ēkas atbilst augstākajai A klaeses energoefektivitātei. Ēku ārsienas tiek būvētas no blokiem AEROC EcoLight 200 ar papildus siltināšanu, norobežojošo akustisko starpsienu izbūvei lieto AEROC blokus 100mm, 150mm biezumā. Ēku kopējā platība: 18623.40 m2, no kuriem tirdzniecības telpas sastādīs 1642.69 m2 un biroju telpas 1668.52 m2. Klientu ērtībai kāpņu telpas būs aprīkotas ar ātrgaitas liftiem.


Seko AEROC, SIA tagad arī sociālajā tīklā Facebook


 
14 gadi celtniecībā

V'estnesis nosūtīšanai uz doto adresi [:CSI_EMAIL:]. Ja vēlaties labot savu kontaktinformāciju atzīmējiet "Labot kontaktinformāciju". Ja turpmāk nevēlaties saņemt Vēstnesi atzīmējiet "Dzēst e-pastu no saraksta".