Vēstnesis mājas lapā: šeit.
Vēstnesis
Jūlijs 2013

Aicinām uz sadarbību

Līdz ar JÄMERÄ zīmola ienākšanu Latvijā un uzņēmējdarbības paplašināšanos, aicinām uz sadarbību Latvijas arhitektūras un būvniecības uzņēmumus.

Galvenais mērķis sadarbības veidošanai- pakalpojumu klāsta palielināšana gala patērētājam, piedāvājot kompleksu būvniecības sistēmu. JÄMERÄ akmens māju koncepcija- iespēja klientam no gatavu tipveida projektu kataloga, izvēlēties sev tīkamāko arhitektūras un dizaina risinājumu. Pēc klienta vēlmēm un ar sadarbības partneru atbalstu veicam projektēšanu, nepieciešamo materiālu komplektāciju un mājas karkasa būvniecību.

Ja Jūs ir ieinteresējis sadarbības piedāvājums JÄMERÄ māju būvniecības un arhitektūras jomā, lūdzu aizpildiet anketu, kuru Jūs atradīsiet šeit.

Viens no sadarbības galvenajiem kritērijiem ir pieredze māju projektēšanā no AEROC blokiem un būvniekiem individuālo māju būvniecībā ne mazāk kā 3 gadi.

Birojs Jämerä Rīgā, Ropažu iela 10, Rīga LV-1039,
Tālr.: +371 6741 8412, E-pasts
: jamera@jamera.lv  www.jamera.lv


 AEROC māja bez siltināšanas izcīna 1.vietu konkursā
„Energoefektīvākā ēka Latvijā 2013”

Noslēdzies konkurss “Energoefektīvākā ēka Latvijā 2013”

Konkursa „Energoefektīvākā ēka Latvijā 2013” galvenie vērtēšanas kritēriji bija sasniegtais kopējais siltumenerģijas patēriņš apkurei un karstā ūdens sagatavošanai, kā arī siltumenerģijas ietaupījums pēc renovācijas. Kā sekundārie kritēriji tika izvirzīti ventilācijas sistēmas risinājumi, būvniecības ilgtspējīgie risinājumi un kvalitāte.

Vērtēšana notika vairākās kategorijās.

Par 1. vietas ieguvēju kategorijā „Energoefektīvākā vienģimenes ēka Latvijā 2013” kļuva privātmāja Priežu ielā 11a, Ventspilī. Ēka nodota ekspluatācijā 2007.gadā.

Mājas ārsienas būvētas no AEROC EcoTerm 375 mm bieziem blokiem, bez papildus siltināšanas. Siltumu ēkai nodrošina siltumsūknis un saules baterijas. Ēkai ir divstiklu pakešu koka logi. Gaisa apmaiņu nodrošina dabiskā pieplūde un mehāniskā nosūces ventilācija. Projektā ieguldītais finansējums ir 120 000 lati. Projekta pasūtītājs un galvenais būvuzņēmējs ir Raivo Brauns, projekta autors – Māris Siliņš.


Siguldā otrais bērnudārzs no AEROC

AS „Siguldas Būvmeistars” uzsācis jauna bērnudārza celtniecību Siguldā, Skolas ielā 5.

Par būvniecības projekta piemērotāko un izdevīgāko sienu būvniecības risinājumu atkārtoti izvēlēts AEROC. Ēkas ārsienas tiks būvētas no bloka AEROC EcoLight 375 bez papildus siltināšanas. Lai darbi ietu no rokas, logu un durvju aiļu pārsegšanai tiks lietotas AEROC gatavās pārsedzes.

Jauno pirmsskolas izglītības iestādi plāno atvērt nākamā gada sākumā un tajā būs sešas grupiņas, kuras būs paredzētas 144 bērniem. Projekta ietvaros tiks izveidotas arī 20 jaunas darbavietas. Jaunajam bērnudārzam par pamatu ņemts bērnudārza „Ieviņa” tehniskais projekts. Bērnudārzs no AEROC  EcoLight 375 blokiem tika uzbūvēts 2010 gadā.


12 gadi celtniecībā

V'estnesis nosūtīšanai uz doto adresi [:CSI_EMAIL:]. Ja vēlaties labot savu kontaktinformāciju atzīmējiet "Labot kontaktinformāciju". Ja turpmāk nevēlaties saņemt Vēstnesi atzīmējiet "Dzēst e-pastu no saraksta".