Vēstnesis mājas lapā: šeit.
Vēstnesis
Septembris 2013

Ekskluzīvs dzīvojamais komplekss Jūrmalā –Blueberry

Blueberry projekts ir 59 dzīvokļu četru stāvu dzīvojamais komplekss Jūrmalā, klusā un mājīgā vietā - Bulduros, blakus biezajam priežu mežam starp Lielupi un Baltijas jūru. Pastaiga līdz jūrai aizņems ne vairāk par 10 minūtēm. Arhitektūras ansamblī valda mūsdienīgi un aktuāli risinājumi un tendences: koks, stikls un betons. Lai realizētu projektā iecerētās ventilējamās fasādes uzstādīšanu, par projekta būvniecībai piemārotāko ēkas ārsienu būvniecības materiālu tika izvēlēti bloki AEROC Hard 300 un iekšsienu būvniecībai AEROC Hard 200. Ēkas ārsienas tiek armētas ar Murfor armatūru un papildus siltinātas. Kvalitatīvam un ātram darba rezultātam, tiek lietots AEROC elektriskais bloku lentzāģis. Katrs no dzīvokļiem ir radīts pēc individuālā projekta, kā arī ir iespēja iegādāties dzīvokli ar vienā no trim piedāvātiem interjera stiliem. Interjeri ir ieturēti atturīgos toņos un pareizās proporcijās, katrs sīkums dzīvoklī ir pārdomāts un nodrošina maksimālu ērtību un telpas ergonosmiskumu. Paredzēts, ka kompleksa būvniecība tiks pabeigta 2014. gada pavasarī. Tās celtniecību veic holdinga LNK Group būvniecības un ražošanas uzņēmums LNK Industries.


Sociālā dzīvojamā māja Imantā, ārsienas no AEROC

Vasaras vidū, tika uzsākta trīs pašvaldības sociālo dzīvojamo māju celtniecība Imantas 8. līnijā. Kopumā ir plānots uzbūvēt 290 sociālos dzīvokļus, veselības centru un sociālā dienesta telpas.
Sociālās dzīvojamās mājas tiek būvētas pēc īpaša projekta, kurš izstrādāts, lai pilnībā apmierinātu gados vecāku cilvēku un personu ar īpašām vajadzībām, prasības. Veselības centra un sociālo dienesta centra ēkas būvniecībai, kā atbilstošākais  ārsienu materials, no energoefektivitātes viedokļa tika izvēlēts AEROC. Ēkas ārsienas tiek būvētas no AEROC Universal 300/200 ar papildus 150 mm siltinājumu. Par cik ēka atrodas tuvu dzelzceļam, tika veikti teorētiskie aprēķini ārsienas konstrukcijām, kuri pilnībā nodrošina skaņas izolāciju pēc LBN. Aprēķinus veica projektu grupa SIA “R&D Akustika” Ar teorētisko aprēķinu rezultātiem Jūs varat iepazīties šeit. Sociālo dzīvojamo māju kompleksa projekta pasūtītājs ir SIA „Rīgas pilsētbūvnieks”, celtniecības darbus veic pilnsabiedrība „Re&Re” un “Dārti”.


AEROC bloki ciematā Silarāji

Turpinās ciemata "Silarāji" būvniecība. Ciematā paredzēts uzbūvēt 26 trīs stāvu dzīvojamās mājas, kas būs izvietotas 8 rindu māju blokos. Silarāju ciemats atrodas starp galvaspilsētu Rīgu un kūrorta pilsētu Jūrmalu. Apkārtne sniedz iespēju baudīt mežu, brīvu pieeju pie ezera, kā arī Beberbeķu dabas parku. Mājas ir veidotas pēc moderna dizaina un piedāvā komfortablu dzīves vidi un priekšzīmīgus celtniecības standartus. Māju ārsienas ir veidotas no gāzbetona blokiem un koka konstrukcijas paneļiem, izmantojot skandināvu būvniecības tehniku. Sākotnēji projektā tika paredzēts pielietot citu ražotāju izstrādājumus, bet būvniecības procesā projekts tika pārskaņots uz AEROC. Ēkas ārsienas tiek būvētas no blokiem AEROC Classic 240 ar papildus siltināšanu, iekšsienas no 200 un 150mm blokiem. Pārsedžu izveidei tiek lietoti Aeroc U bloki.


Neparasti interjera elementi no AEROC

 

 

Pateicoties AEROC materiāla kvalitātei un materiāla īpašībām, kas ļauj materiālu viegli apstrādāt, AEROC blokus var pielietot, tādu inerjera elementu kā ornamentu un bareljefu, realizēšanai interjerā.


12 gadi celtniecībā

V'estnesis nosūtīšanai uz doto adresi [:CSI_EMAIL:]. Ja vēlaties labot savu kontaktinformāciju atzīmējiet "Labot kontaktinformāciju". Ja turpmāk nevēlaties saņemt Vēstnesi atzīmējiet "Dzēst e-pastu no saraksta".