Vēstnesis mājas lapā: šeit.
Vēstnesis
Aprīlis 2016

BŪVĒT DROŠI IR IZDEVĪGI!

Līdz 31.05.16. AEROC rīko akciju "Būvēt droši ir izdevīgi" kuras ietvaros, klients, būvējot māju no AEROC blokiem komplektā ar AEROC gatavām stiegrotām pārsedzēm saņem dāvanā AEROC balto bloku līmi (1 bloku palete + 1 maiss līmes).

Akcijas noteikumi:

•    Akcija spēkā visiem AEROC blokiem ar piegādi bez izkraušanas celtniecības objektos visā Latvijā.

•    Kopējais bloku minimālais pasūtījuma apjoms +/- 40m3 (viena autokrava 24t) komplektācijā ar visām objektam nepieciešamajām pārsedzēm, vienā objekta adresē.
Piemēram kravas komplektācija 27 paletes bloku + pārsedzes + dāvanā 27 maisi līmes.

•    Ja viena objekta adresē kopējais bloku apjoms sastāda vairākas kravas, tad nākošajām bloku kravām līme dāvanā.


AEROC ģenerālsponsors “Būvindustrijas lielā balva 2016”

Šogad, kļūstot par ģenerālsponsoru, AEROC atbalsta augstāko būvindustrijas nozares apbalvojumu “Būvindustrijas lielā balva 2016”, kuru rīko Žurnāls „Būvinženieris” un Latvijas Būvinženieru savienība sadarbībā ar citām būvindustrijas sabiedriskajām organizācijām un kuru svinīgā noslēguma ceremonijā pasniedz Latvijas Valsts prezidents. Balva tiek pasniegta  jau 17. gadus, iepriekš ar nosaukumu “Būvindustrijas gada balva” pēdējos gados - “Būvindustrijas Lielā balva”. Balva tiek piešķirta kā pateicība būvindustrijas pārstāvjiem par nesavtīgu darbu mūža garumā, sniegto ieguldījumu jaunās inženieru un arhitektu paaudzes audzināšanā un nozares prestiža vairošanā, kā arī tā veicina nozares pārstāvju profesionālo izaugsmi un darba kvalitāti. Tā ir atzinība labākajiem inženieriem un arhitektiem, kuri pārstāv Latvijas valsti.
Balva arī šogad tiek izsludināta divās kategorijās: “Mūža ieguldījums būvindustrijā” un “Gada inženieris/arhitekts”, kuras ietvaros pretendenti tiks novērtēti savā – profesionālajā vidē. Pieteikumus uz balvu var iesniegt no 2016. gada 5.maija līdz 5.augustam.
Svinīgā apbalvošanas ceremonija ar Valsts Prezidenta un Ekonomikas ministra piedalīšanos plānota 2016.gada septembrī.

Vairāk par konkursu lasiet šeit.


AEROC kursi iekļauti LBS sarakstā

Izvērtējot AEROC ilggadējo aktīvo darbību būvniecības nozares speciālistu apmācībā – semināru organizēšanā, Latvijas Būvinženieru savienība (LBS), ir iekļāvusi AEROC oficiālajā būvspeciālistu kvalifikācijas celšanas kursu organizatoru sarakstā.
Ar semināru organizatoru sarakstu Jūs varat iepazīties LBS mājas lapā.

Inženieru kvalifikācijas celšanas punktu vērtēšanas princips ir vienkāršs. Par noklausīto 4 stundu semināru tiek piešķirti 5 punkti, par 8 stundu semināru - 10punkti.


AEROC atbalsta Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkursu


21. un 22. aprīlī Liepājā norisinājās Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkurss „Flīzēšanas un sienas sagatavošana krāsošanas un dekoratīvā apmetuma apdares darbiem”. Šogad konkursā piedalījās audzēkņi no astoņām Latvijas profesionālās izglītības iestādēm un speciālajām internātskolām.
Konkursa galvenie atbalstitāji bija AEROC, MONIER un SAKRET sadarbībā ar PIKC Rīgas Valsts tehnikuma Limbažu struktūrvienība un
Izglītības un Zinātnes ministrijas Valsts izglītības satura centru.

Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu — jauno amatnieku — ceļojošā kausa izcīņas konkursā “Sienas krāsošana un dekoratīvā apmetuma uzstrādāšana” šogad pirmo vietu un galveno balvu ceļojumu 500 EUR vērtībā izcīnīja Daugavpils Būvniecības tehnikums, otrajā vietā ierindojās Priekuļu Tehnikums, trešajā - PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” Laidzes teritoriālā struktūrvienība.

Konkursa programmā kā iesidīšanās uzdevums audzēkņiem bija uzbūvēt no AEROC blokiem un Monier dakstiņiem  praktiskus vai dekoratīvus priekšmetus. Žūrijas vērtējumā simpātiju balvas saņēma Lielplatones speciālā internātpamatskola, Jelgavas Tehnikums un PIKC “Liepājas Valsts tehnikums”.

Konkursa darbu foto skatīt šeit.


Seko AEROC, SIA tagad arī sociālajā tīklā Facebook


15 gadi celtniecībā

V'estnesis nosūtīšanai uz doto adresi [:CSI_EMAIL:]. Ja vēlaties labot savu kontaktinformāciju atzīmējiet "Labot kontaktinformāciju". Ja turpmāk nevēlaties saņemt Vēstnesi atzīmējiet "Dzēst e-pastu no saraksta".