Important!
Your e-mail address jolanta.skutele@aeroc.lv has been added to Bauroc SIA e-marketing software database.
We kindly ask your permission to send marketing emails to you. Please click on following button.
I AGREE TO RECEIVE NEWSLETTERS

Vēstnesis mājas lapā: šeit.
Vēstnesis
Augusts 2016

JAUNUMS- Starpsienu bloki AEROC Lux 90
Latvijas tirgū piedāvājam jaunu bloku norobežojošo starpsienu izbūvei AEROC Lux 90mm. AEROC Lux 90 auditorija ir privātais klients, kurš darbus veic pats un ir nepieciešams neliels izstrādājuma apjoms.
Lasīt tālāk...

Līdz 30.09. rīkojam Lux 90 popularizējošu akciju kuras ietvaros pasūtot 4 paletes (vienu iepakojumu) bloku dāvanā balons līmes AEROC EasyFix.
Vairāk par AEROC Lux lasiet šeit.

AEROC Hard – tagad vieglāks un energoefektīvāks


AEROC gāzbetona ražošanas tehnoloģija nemitīgi pilnveidojas, tāpēc tagad AEROC Hard bloks ir kļuvis vieglāks un energoefektīvāks. Atšķirības ir siltumvadītspējā un bloka blīvuma rādītājos. AEROC Hard bloki tagad tiek ražoti ar sauso blīvumu 535 kg/m³ saglabājot spiedes stiprību fb=5,0 N/mm².
Siltumvadītspējas rādītājs λ10,dry ir mainījies no 0,15 uz 0,13 W/mK.

Vairāk par bloku AEROC Hard lasiet šeit.


PTAC brīdina patērētājus


8.augustā Patērētāju tiesību aisardzības birojs (PTAC) ir publicējis informāciju, kurā norāda, ka PTAC Latvijas tirgū konstatējis nezināmas izcelsmes pārsedzes, kas tiek piedāvātas Latvijas tirgū kā preču zīmes ROCLITE pārsedzes, un aicina patērētājus pirms būvizstrādājumu iegādes pārliecināties par to atbilstību.
PTAC aicina, iegādājoties būvizstrādājumus, pievērst uzmanību būvizstrādājuma atbilstībai normatīvo aktu un tehnisko projektu prasībām. Atgādinām, ka būvizstrādājumiem, tai skaitā pārsedzēm, ir tieša ietekme uz būvi, līdz ar to neatbilstošās pārsedzes var būtiski ietekmēt tādas būves pamatprasības kā stiprība un stabilitāte.
Informācijas avots:
www.ptac.gov.lv


Uzsākta VUGD posteņa ēkas būvniecība Smiltenē

Jūlija vidū Smiltenē, Rūpniecības ielā2, uzsākta Latvijas Republikas Iekšlietu ministrijas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona Valkas daļas Smiltenes posteņa ēkas celtniecība. Topošās ēkas projektēšanas darbus, veica A/S „Komunālprojekts” sadarbībā ar SIA „Sestais stils” arhitektiem. Par ēkas ārsienu piemērotāko būvmateriālu tika izvēlēti bloki AEROC EcoTerm Plus 375 bez papildus siltināšanas. Pie ārsienas tiks stiprināta ķieģeļu ventilējamā fasāde. Iekšējo nesošo sienu izbūvei tiek lietoti AEROC Hard 5 Mpa un Aeroc Classic 3 Mpa bloki. Sienu stiegrošanai tiek lietota Murfor armatūra, logu un durvju aiļu pārsegšanai - AEROC gatavās stiegrotās pārsedzes.AEROC atbalsta  sacensības “Rīgas Triatlons 2016”
24. jūlijā Ķīpsalā, Rīgā, pie Swedbank centrālās ēkas “Saules Akmens” norisinājās triatlona sacensības “Rīgas Triatlons 2016”, kā ietvaros trešo reizi notika arī Eiropas Kausa izcīņa junioru konkurencē.

AEROC bloki ir ne tikai drošs risinājums būvniecībai, bet arī drošs- pontonu stiprināšanai.

Jāteic, ka paletes bija arī lielisks dizaina elements.


Dārza baseins no AEROC
Pirms pieciem gadiem Igaunijā no AEROC Classic 300mm blokiem uzņēmuma "Ceresit" tehnologs uzbūvēja dārza baseinu ar dekoratīvo apdari no dažāda veida mozaīkflīzēm.
Sākumā uz armēta betona pamata plāknes  ar Ceresit CM17 līmi tika līmēti AEROC Classic bloki veidojot baseina formu.
Baseina iekšpuse tika izlīmeņota ar Cerasit CM17, pārklājot ar hidroizolāciju CR166 divos slāņos. Pēc tam baseina grīda izlīmēta ar 5cm polistirola plāksnēm un pārklāta ar stiklašķiedras armējumu kopā ar Ceresit CM17. Baseina ārējai apdarei tika lietots Ceresit CT60. Baseina iekšpuse un malas tika apdarinātas ar flīzēm un mozaīkflīzēm lietojot CR166 un CM17.
Baseins kalpo godam un saimniekus priecē vēl aizvien.
Foto skatīt šeit.

Seko AEROC, SIA tagad arī sociālajā tīklā Facebook

 
15 gadi celtniecībā
V'estnesis nosūtīšanai uz doto adresi [:CSI_EMAIL:]. Ja vēlaties labot savu kontaktinformāciju atzīmējiet "Labot kontaktinformāciju". Ja turpmāk nevēlaties saņemt Vēstnesi atzīmējiet "Dzēst e-pastu no saraksta".