Vēstnesis mājas lapā: šeit.
Vēstnesis
Maijs 2016

Būvēt droši ir vēl izdevīgāk!

No 1.06.2016 līdz 30.07.2016 AEROC un SCHIEDEL rīko akciju "Būvēt droši ir izdevīgi" kuras ietvaros klients būvējot māju no AEROC blokiem komplektā ar SCHIEDEL Rondo Plus un/vai ICS dūmvadiem saņem dāvanā AEROC balto bloku līmi (1 bloku palete + 1 maiss līmes), un SCHIEDEL akcijas piedāvājumu* ar bezmaksas piegādi.

*SCHIEDEL dūmvadiem, kuru garums ir virs 5m, divi augšējie metri tiks piedāvāti par 1,-EUR, savukārt dūmvadiem ar garumu virs 7m, trīs augšējie metri maksās tikai 1,- EUR.

Akcijas noteikumi...


Uzsākta Apes VUGD būvniecība

Aprīļa beigās Apē pēc Nodrošinājuma Valsta aģentūras pasūtījuma “RERE GRUPA” uzsāka Latvijas Republikas Iekšlietu ministrijas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona Alūksnes novada Apes posteņa ēkas celtniecību. Topošās ēkas projektēšanas darbus, veica A/s „Komunālprojekts” sadarbībā ar SIA „Sestais stils” arhitektiem. Jaunā VUGD ēka sastāvēs no vairākām daļām – administrācijas telpas divos stāvos, trīs pilnībā tehniski aprīkotas garāžas un piecus stāvus augsts tornis. Tā, iespējams, būs augstākā celtne Apē, kas kalpos gan ugunsdzēsības inventāra apkopei, gan operatīvā dienesta pārstāvju treniņu vajadzībām. Meklējot risinājumu ilgmūžīgas ēkas būvniecībai, arhitekti par ēkas ārsienu piemērotāko būvmateriālu atzina blokus AEROC EcoTerm Plus 375 bez papildus siltināšanas. Pie ārsienas tiks stiprināta ķieģeļu ventilējamā fasāde, kuras risinājums stilistiski sasaucas ar torni, kurš tiks būvēts no ķieģeļiem. Iekšējo nesošo sienu izbūvei tiek lietoti AEROC Hard 5 Mpa un Aeroc Classic 3 Mpa bloki. Sienu stiegrošanai tiek lietota Murfor armatūra, logu un durvju aiļu pārsegšanai - AEROC gatavās stiegrotās pārsedzes.

Grila izsolē iegūto naudu AEROC ziedo labdarībai

28.maijā AEROC piedalījās Būvniecības nama "Kurši" organizētajās Būves dienās Daugavpilī. Turpinot AEROC ikgadējo tradīciju, Būves dienās tika uzbūvēts un izsolīts AEROC dārza grils.

Izsolīto grilu par 90 Eur, ar “Kurši” bezmaksas piegādi, savā īpašumā ieguva Atis no Laucesas. Līdzekļi no izsoles tika ziedoti labdarībai.Seko AEROC, SIA tagad arī sociālajā tīklā Facebook

15 gadi celtniecībā

V'estnesis nosūtīšanai uz doto adresi [:CSI_EMAIL:]. Ja vēlaties labot savu kontaktinformāciju atzīmējiet "Labot kontaktinformāciju". Ja turpmāk nevēlaties saņemt Vēstnesi atzīmējiet "Dzēst e-pastu no saraksta".