Vēstnesis mājas lapā: šeit.
Vēstnesis
Septembris 2016

„Būvindustrijas lielā balva 2016” ir pasniegta
Latvijas Valsts prezidents 5. septembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā pasniedza augstāko apbalvojumu būvniecības nozarē – „Būvindustrijas lielo balvu”. Pasākuma laikā tika godināti inženieri, arhitekti, projektu vadītāji un mācībspēki – augstākā apbalvojuma būvniecības nozarē – „Būvindustrijas lielās balvas” saņēmēji.
Kategorijā „Mūža ieguldījums būvindustrijā” galveno balvu saņēma Oļģerts Krauklis, Sergejs Meierovics, Viktors Puriņš, Juris Skujāns, Tālis Straume, Valdis Uzariņš un kategorijā „Gada inženieris/arhitekts” -  Andrejs Bočkarjovs, Juris Grodņa, Zigis Ostelis, Arnis Kleinbergs, Juris Mitenbergs un Edgars Zelčs.
AEROC kā ģenerālsponsors balvu pasniedza SIA “RERE MEISTARI” valdes loceklim Ervīnam Koncevičam, kurš bija izvirzīts kategorijā „inženieris“.
Vairāk lasiet
šeit.
AEROC sienu paneļi objektos Baltijā un SkandināvijāArvien biežak Baltijas valstīs noliktavu un ražošanas ēku ugunsnorobežojošo sienu izbūvei tiek lietoti AEROC sienu paneļi. Salīdzinot ar mūrētām bloku sienām būvējot no paneļiem būvniecības process ir ātrāks un rezultāts kvalitatīvāks. AEROC sienu paneļi paredzēti noliktavu, ražošanas ēku, veikalu, sporta zāles un citu ēku būvniecībai.

Galvenās AEROC sienu paneļu īpašības un priekšrocības:
• Augstākā ugunsdrošības klase. Visi AEROC  sienu paneļi atbilst augstākajiem ugunsdrošības standartiem, bez papildus apdares, EI 240.
• Gluda virsma. Nav nepieciešama papildus apdare.
• Ātrs montāžas laiks.
• Triecienizturīgi. Pateicoties iestrādātam stiegrojumam, paneļi ir triecienizturīgi.
• Precīza ģeometrija. Mazs apdares materiālu patēriņš.
• Labas skaņas izolācijas īpašības.
• Ilgmūžīgs, virs 70 gadiem.

Tagad, lai atvieglotu paneļu montāžas procesu, paneļi tiek ražoti ar sazobi. Vairāk par AEROC sienu paneļiem var izlasīt šeit.

Objektu fotogaleriju skatīt šeit.


Daudzdzīvokļu kompleksa „Skanstes parks“ būvniecība


SIA Merks turpina dzīvokļu kompleksa "Skanstes Parks" trešās mājas būvniecību Rīgā, Vesetas ielā 15. Kompleksa būvniecība tika uzsākta pagājušā gada rudenī. Skanstes parks kompleksā ietilps trīs dzīvokļu ēkas ar aptuveni 140 dzīvokļiem ar platību no 60 līdz pat 150 m2. Dzīvokļu projektos ir rūpīgi pārdomāts plānojums, kas sniedz plašuma sajūtu un vienlaikus ļauj racionāli izmantot visu dzīvojamo telpu. Dažiem otrā stāva dzīvokļiem ir terase ar privātu zālāju, savukārt augšējo stāvu iedzīvotāji var baudīt pasakainu skatu, ko sniedz mājoklis ar jumta terasi. Celtniecībā tiek lietoti augstas kvalitātes un gadu gaitā pārbaudīti būvniecības un iekšējās apdares materiāli no uzticamiem piegādātājiem.Trešās mājas ārsienas tiek būvētas no dzelzbetona sienu paneļiem, starpsienu izbūvei lieto blokus AEROC EcoLight 200, 150 un 100 mm platumā. Sienu izbūvei tiek pielietots pilns AEROC būvniecības komplekts- bloki, līme, armatūra, stiprinājumi, pārsedzes.


Turpinās daudzfunkcionālā projekta “Magdalēnas nami” būvniecība

Būvuzņēmums SIA Merks, turpina daudzfunkcionālā projekta „Magdalēnas nami“ būvniecību Antonijas ielā 17a.
Veicamie būvdarbi ietver divu daudzdzīvokļu ēku, kas savienotas ar kopīgu pirmo stāvu, būvniecību. Pirmajā kompleksa stāvā būs autostāvvietas un komerciālās telpas, bet pārējos stāvos - 119 dzīvokļi ar pilnu apdari. Ēkas ārsienas tiek būvētas no AEROC Hard 5 Mpa blokiem 200 mm platumā. Pie ārsienām no ārpuses tiek piestiprināts īpašs siltumizolējošs materiāls, kurā tiek iestiprinātas logu konstrukcijas. Siltumizolācija tiek stiprināta ar atbilstošiem dībeļiem, kuri paredzēti stiprināšanai gāzbetonā.

Foto skatīt šeit.AEROC AKCIJAS
AEROC rīko motivējošu akciju "Maksā mazāk, būvē siltāk!", kuras ietvaros energotaupīgajam blokam EcoTerm Plus 500, 375, 300 mm tiek piedāvāta īpaša cena un piegādes nosacījumi.

Akcijas noteikumi:
• Akcijas cena – 80,86 EUR/m3 ar PVN.
• Akcija cena spēkā līdz 31.10.2016. pērkot AEROC produkciju pilnu autokravu vai vairāk (min. 46m3) ar piegādi bez izkraušanas objektā visā Latvijā.Akcija blokam AEROC Universal 300/200. Īpaša cena un piegādes nosacījumi.

Akcijas noteikumi:
• Universal 300/200 cena – 62,76 EUR/m3 ar PVN.
Akcija spēkā līdz 31.10.2016 pērkot AEROC produkciju pilnu autokravu vai vairāk (min. 43m3) ar piegādi bez izkraušanas objektā visā Latvijā.

Seko AEROC, SIA tagad arī sociālajā tīklā Facebook

 
15 gadi celtniecībā
V'estnesis nosūtīšanai uz doto adresi [:CSI_EMAIL:]. Ja vēlaties labot savu kontaktinformāciju atzīmējiet "Labot kontaktinformāciju". Ja turpmāk nevēlaties saņemt Vēstnesi atzīmējiet "Dzēst e-pastu no saraksta".