Vēstnesis mājas lapā: šeit.
 
     
     
   
     
     
 
Vēstnesis
Oktobris 2016
 
     
     
 
 
     
     
 
Izstāde “Vide un Enerģija 2016”
 
     
  
     
   
     
 
     
 
No 13. līdz 16. oktobrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks 12. starptautiskā enerģētikas, energoefektivitātes, infrastruktūras un vides tehnoloģiju izstāde „Vide un Enerģija 2016”.

Aicinām apmeklēt "JÄMERÄ "māju stendu hallē Nr.1 stendā A5. It īpaši tiek aicināti tie, kuri plāno būvēt savu māju.
 
     
 
 
  
     
 
 
     
     
 
Turpinās daudzdzīvokļu namu kompleksa „Priedes“ būvniecība
 
     
     
   
     
 
     
 
SIA „YIT Celtniecība“ turpina 2014.gadā nogalē uzsāktā daudzdzīvokļu namu kompleksa „Priedes“ trešās mājas būvniecību Valdlaučos. Kopumā projekta ietvaros paredzēts uzbūvēt četras 5-stāvu ēkas, no kurām 2 mājas ir uzbūvētas un nodotas ekspluatācijā. Mājas ārsienas tiek būvētas no saliekamā dzelzsbetonā paneļiem. Iekšējās norobežojošās starpsienas starp dzīvokļiem, koridoru un trepju telpu tiek būvētas no daudz slāņu konstrukcijas lietojot blokus AEROC Classic 200, 150 mm ar papildus ģipškartona konstrukciju. Prognozējamā skaņas izolācija starp telpām ap 60 dB.
 
     
 
     
 
 
     
     
 
DUS „Statoil“ rekonstrukcija
 
     
     
   
     
 
     
 
Pēc projektēšanas uzņēmuma AS „Ceļu projekts“ arhitektes Ritas Šteinas izstrādātā projekta Rīgā, Kalnciema ielā 88, norisinās degvielas uzpildes stacijas (DUS) „Statoil“ rekonstrukcijas darbi.
Lai būvniecības procesu paveiktu ātri un tajā pašā laikā energotaupīgi, ēkas ārsienas būvniecībai tika izvēlēta vienslāņa konstrukcija no blokiem AEROC EcoTerm Plus 500 bez papildus siltināšanas.
 
     
 
     
   
     
 
     
 
Par cik ēkai ir paredzēta kolonna ar paaugstinātu slodzes noturību, tika pieņemts lēmums šādu kolonnu veidot no paliekoša gāzbetona veidņa U-blokiem liekot tos vertikāli, kuros tiek ievietots stiegrojums un iepildīts betons.
 
     
 
  
     
 
 
     
     
 
Medicīnas centra būvniecība cilvēkiem ar īpašām vajadzībām
 
     
     
   
     
 
     
 
1991.gadā  pēc diplomēta būvinženiera Aleksandra Kaplana izstrādātā projekta tika uzsākta multifunkcionāla centra būvniecība Ķengaragā. Ēka tika projektēta ievērojot PSRS laika būvniecības konstrukciju valsts standartu II-04, kurš tajā laikā tika izstrādāts ēku būvniecībai Latvijā. Pēc šī standarta Latvijā ir būvētas tādas ēkas kā  „Preses nams“, „Pļavnieku poliklīnika“ kā arī bijusī viesnīca „Latvija“. Ēkas būvniecība tika pārtraukta un līdz šim brīdim ēka bija „iekonservēta“.
 
     
 
     
 
Lai nodrošinātu tālāku ēkas būvniecību, metāla konstrukcijas tika patstāvīgi apstrādātas pret koroziju. Šodien uz šīs ēkas bāzes A. Kaplana vadībā top moderns, medicīnas centrs, kurš sniegs pilnu pakalpojumu klāstu cilvēkiem ar īpašam vajadzībām.  
Iztrūkstošie ēkas ārsienas dzelzsbetona aizpildījuma elementi tika aizvietoti ar AEROC gatavām pārsedzēm 300 x 6000, 5800, 5200mm garumā. Tālāko ēkas ārsienu un iekšsienu aizpildījumu būvē no AEROC Universal 300 blokiem logu un durvju aiļu pārsegšanai lietojot gatavās pārsedzes 300mm.   
Ēkas četros augšējos stāvos 3000m2 platībā tiks izbūvēti ērti, komfortabli dzīvokļi cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Vidējos stāvos tiks izbūvēti apartamenti priekš pacientiem, kuriem nepieciešams ilgstošs rehabilitācijas laiks. Savukārt trīs stāvos tiks izvietots medicīnas centrs ar pilnu ārstniecības un rehabilitācijas pakalpojumu klāstu, kas vērsts uz klientiem ar īpašām vajadzībām.
Pirmajā stāvā tiks izveidots plašs ēdināšanas bloks, kurā tiks piedāvāta dietologa izstrādāta gan kopējā gan pacientam nepieciešamā individuālā ēdienkarte.  Ēkas plānotā  nodošana ekspluatācijā - 2019 gads. 
 
     
  
     
 
 
     
     
 Seko AEROC, SIA tagad arī sociālajā tīklā Facebook 
     
 
     
   
     
 
  
     
 15 gadi celtniecībā 
     
 
     
   
     
 
  
     
 V'estnesis nosūtīšanai uz doto adresi jolanta.skutele@aeroc.lv. Ja vēlaties labot savu kontaktinformāciju atzīmējiet "Labot kontaktinformāciju". Ja turpmāk nevēlaties saņemt Vēstnesi atzīmējiet "Dzēst e-pastu no saraksta".