Important!
Your e-mail address jolanta.skutele@aeroc.lv has been added to Bauroc SIA e-marketing software database.
We kindly ask your permission to send marketing emails to you. Please click on following button.
I AGREE TO RECEIVE NEWSLETTERS

Vēstnesis mājas lapā: šeit.
Vēstnesis
Jūlijs 2016

Populārākā māju izstādē Somijā
 
Jūlija sākumā Somijā tika atklāta ikkadējā izstāde - mājokļu tirgus. Izstāde ir apskatāma līdz šī gada 8. augustam katru dienu no 10:00 – 18:00. Istādes apmēklētājiem ir iespēja iepazīties ar dažadiem arhitektūras un interjera dizaina risinājumiem. Šogad izstādes laikā ir aplūkojamas 34 vienģimenes un dvīņu mājas un viena daudzdzīvokļu māja. JÄMERÄ mājas šogad ir pārstāvētas ar divām mājām -  Jämerä Kutsu un Jämerä Samsö.
Jämerä Kutsu (vieta № 43) mājas īpašnieki ir ģimene kurai svarīgs praktiskums un funkcionalitāte. Veidojot mājas interjeru tika ņemtas vērā visu ģimenes locekļu vēlmes.
Jämerä Samsö (vieta № 13)  mājas arhitekts Kirsi Lehtonen (arhitektu birojs Arte) , Interjeta dizainu skandināvu stilā izstrādājusi interjera dizainere Nina Mäkelä (Mäkelä&Roos) . Visas ēkas detaļas ir rūpīgi pārdomātas. Smilšu krāsas fasāde lieliski iederas apkārtējā vidē.


Māju foto skatīt
šeit.

“Būvindustrijas lielā balva 2016” – pieteikšanās līdz 5.augustam


Šogad, kļūstot par ģenerālsponsoru, AEROC atbalsta augstāko būvindustrijas nozares apbalvojumu “Būvindustrijas lielā balva 2016” un aicina visus interesentus izvirzīt savus pretendentus uz balvai. Balva tiek piešķirta kā pateicība būvindustrijas pārstāvjiem par nesavtīgu darbu mūža garumā, sniegto ieguldījumu jaunās inženieru un arhitektu paaudzes audzināšanā un nozares prestiža vairošanā, kā arī tā veicina nozares pārstāvju profesionālo izaugsmi un darba kvalitāti. Balva arī šogad tiek izsludināta divās kategorijās: “Mūža ieguldījums būvindustrijā” un “Gada inženieris/arhitekts”, kuras ietvaros pretendenti tiks novērtēti savā – profesionālajā vidē. Pieteikumus uz balvu var iesniegt no 2016. gada 5.maija līdz 5.augustam. 

Pieteikšanās noteikumus skatīt šeit.


Akcija energotaupīgajam blokam AEROC EcoTerm Plus

AEROC rīko motivējošu akciju "Maksā mazāk, būvē siltāk!", kuras ietvaros energotaupīgajam blokam EcoTerm Plus 500, 375, 300 mm tiek piedāvāta īpaša cena un piegādes nosacījumi.

Akcijas noteikumi:
  • Akcijas cena – 80,86 EUR/m3 ar PVN.
  • Akcija cena spēkā līdz 30.09.2016. pērkot AEROC produkciju pilnu autokravu vai vairāk (min. 46m3) ar piegādi bez izkraušanas objektā visā Latvijā.Vai bloks jāizvēlas tikai pēc krāsas un cenas? 
Bieži vien cilvēki uzdod jautājumu ar ko atšķiras AEROC bloki no citiem gāzbetona blokiem. Uzskatāmam salīdzinājumam iegādājamies blokus RocLite ENERGO 500mm kurus tad arī salīdzinām ar tāda paša izmēra bloku AEROC EcoTerm Plus 500 mm. Pateicoties augstas kvalitātes izejmateriāliem un modernām ražošanas tehnoloģijām AEROC blokam EcoTerm Plus 500 mm bez papildus siltināšanas ir tādas pašas siltumnoturības īpašības kā no Igaunijas elektrostacijas atkritumiem ražotam blokam Roclite 500mm ar papildus 40-50 mm siltināšanu.

Paskaidrojošo video skatīt šeit.


Akcija blokam AEROC Universal 300/200
AEROC rīko akciju, kuras ietvaros blokam Universal 300/200 tiek piedāvāta īpaša cena un piegādes nosacījumi.

Akcijas noteikumi:
  • Universal 300/200 cena – 62,76 EUR/m3 ar PVN.
  • Akcija spēkā līdz 30.09.2016 pērkot AEROC produkciju pilnu autokravu vai vairāk (min. 43m3) ar piegādi bez izkraušanas objektā visā Latvijā.

Seko AEROC, SIA tagad arī sociālajā tīklā Facebook

 
15 gadi celtniecībā
V'estnesis nosūtīšanai uz doto adresi [:CSI_EMAIL:]. Ja vēlaties labot savu kontaktinformāciju atzīmējiet "Labot kontaktinformāciju". Ja turpmāk nevēlaties saņemt Vēstnesi atzīmējiet "Dzēst e-pastu no saraksta".