VĒSTNESIS

 
     
 
     
   
     
  
     
   
     
  
     
   
     
     
 
AEROC tagad bauroc
 
     
     
   
     
     
 
AEROC maina zīmolu un turpmāk gāzbetona izstrādājumi būvmateriālu tirgū tiks piedāvāti zem zīmola bauroc. Jaunā identitāte un zīmols bauroc simbolizē plašu būvmateriālu klāstu, ko var pielietot visur būvniecībā, (“bau” tulkojumā no vācu valodās nozīmē “būvniecība”) sākot ar privātmājām un beidzot ar lauksaimniecības un ražošanas ēkām. Otra zīmola daļa – “roc” kā iepriekš pasvītro materiāla dabīgo izcelsmi – visi izstrādājumi tiek ražoti no gāzbetona.
Lasīt tālāk...

 
     
     
 
Top VUGD depo posteņa ēka Skrundā
 
     
     
   
     
     
 
Skrundā, Ventas ielā 2, būvē jaunu VUGD depo. Topošās ēkas projektēšanas darbus, veica A/s „Komunālprojekts” sadarbībā ar SIA „Sestais stils” arhitektiem, būvniecības darbus veic AS „LX Grupa“ un SIA „LX Celtnieks“. Ēkas ārsienas tiek būvētas no blokiem AEROC EcoTerm Plus 375 bez papildus siltināšanas ar ventilējamā fasādes apdari. Iekšējo nesošo sienu izbūvei tiek lietoti AEROC Hard 5 MPa un Aeroc Classic 3 MPa bloki. Sienu stiegrošanai tiek lietota plakanā Murfor armatūra, logu un durvju aiļu pārsegšanai - AEROC gatavās stiegrotās pārsedzes.
 
     
     
 
AKCIJA. BŪVĒT DROŠI IR IZDEVĪGI.
 
     
  
     
   
     
     
 bauroc rīko akciju “Būvēt droši ir izdevīgi” kuras ietvaros klients būvējot māju no bauroc blokiem komplektā ar gatavām bauroc stiegrotām pārsedzēm saņem dāvanā bauroc balto bloku (1 bloku palete + 1 maiss līmes).
Akcijas noteikumi...
 
     
  
     
 
 
     
     
 Bauroc SIA
"Ceļastilbi 1", Saulkalne, Salaspils nov. Latvija

 
     
 
     
 Tel: 67418412
Fax: 67628210