Important!
Your e-mail address jolanta.skutele@aeroc.lv has been added to Bauroc SIA e-marketing software database.
We kindly ask your permission to send marketing emails to you. Please click on following button.
I AGREE TO RECEIVE NEWSLETTERS

Vēstnesis mājas lapā: šeit.
Vēstnesis
Jūnijs 2016

Lustīgu līgošanu un priecīgus Jāņus!AEROC drošās vai RocLite nesertificētās gatavās pārsedzes

Latvijas būvmateriālu tirgū zem nosaukuma Roclite tiek pārdotas gatavās logu un durvju nesošās pārsedzes, kuras nav atbilstoši marķētas, sertificētas un iespējams apdraud cilvēku dzīvību. Lai pārliecinātos par RocLite pārsedzes saturu un izpildījumu vienā no Latvijas būvmateriālu veikaliem tika iegādāta pārsedzi RocLite 500 x 200 x 1700 mm. Vizuāli apskatot RocLite pārsedzi netika atrasts neviens atbilstošs marķējums, pārsedzē ir redzamas plaisas, pārsedze ir salīmēta no gāzbetona gabaliem un saskrūvēta ar skrūvēm kuras paredzētas kokam. Salīdzinājumam tika paņemta AEROC gatavā pārsedze 500 x 200 x 1600 mm. Pārsedzes tika pārzāģētas uz pusēm 200 mm attālumā no pārsedzes gala, kuram pēc pielietojuma vajadzētu balstīties uz nesošas sienas logu vai durvju ailē.

Būvēt droši ir vēl izdevīgāk!

AEROC un SCHIEDEL rīko akciju "Būvēt droši ir izdevīgi" kuras ietvaros klients būvējot māju no AEROC blokiem komplektā ar SCHIEDEL Rondo Plus un/vai ICS dūmvadiem saņem dāvanā AEROC balto bloku līmi (1 bloku palete + 1 maiss līmes), un SCHIEDEL akcijas piedāvājumu* ar bezmaksas piegādi.

*SCHIEDEL dūmvadiem, kuru garums ir virs 5m, divi augšējie metri tiks piedāvāti par 1,-EUR, savukārt dūmvadiem ar garumu virs 7m, trīs augšējie metri maksās tikai 1,- EUR.
Akcijas noteikumi...

JÄMERÄ koncepcijas māja Mārupē

Vasaras sākumā Mārupē uzsākta energotaupīgās JÄMERÄ mūra mājas būvniecība, kuras tehnisko projektu ievērojot mājas saimnieka uzstādījumus - funkcionalitāte, energoefektivitāte un skaidra, lakoniska arhitektūra, realizējis arhitekts Roberts Riekstiņš. Ēka veidota ar izstieptu būvapjomu, kas novietots ar garāko malu paralēli ielai. Tādā veidā pagalms vizuāli nodalīts no ielas un ir klusāks, mājīgāks. Visas dzīvojamās telpas vērstas pret pagalmu, ielas pusē atstājot komunikāciju zonu. Mājas centrā ir "loft-tipa" dzīvojamā istaba - plaša un atvērta divu stāvu augstumā. Dzīvojamā istaba telpiski saistīta ar ēdamtelpu un virtuvi - visas šīs telpas vērstas uz pagalma pusi, kur paredzēta arī izeja uz segtu āra terasi. Vizuāli ēka veidota ar "tīru" formu salikumu, nedaudz kubisku, askētisku raksturu. Fasādēs dominē balts apmetums un koka apdares fragmenti. Konstruktīvi ēka pamatā veidota no blokiem AEROC 250mm ar ārējo siltinājumu 200mm biezumā. Starpstāvu un jumta pārsegumos izmantota AEROC/JÄMERÄ paneļu sistēma.

Mājas vizualizācijas skatīt šeit.

Seko AEROC, SIA tagad arī sociālajā tīklā Facebook


 
15 gadi celtniecībā

V'estnesis nosūtīšanai uz doto adresi [:CSI_EMAIL:]. Ja vēlaties labot savu kontaktinformāciju atzīmējiet "Labot kontaktinformāciju". Ja turpmāk nevēlaties saņemt Vēstnesi atzīmējiet "Dzēst e-pastu no saraksta".