Vēstnesis mājas lapā: šeit.
Vēstnesis
Decembris 2015


Pērc izdevīgi šogad, būvē nākamgad!

AEROC rīko motivējošu akciju "Pērc izdevīgi šogad, būvē nākamgad", kuras ietvaros energotaupīgajam blokam EcoTerm Plus 500, 375, 300 mm tiek  piedāvāta īpaša cena un piegādes nosacījumi.

Akcijas noteikumi:

  • Akcijas cena – 80,67 EUR/m3 ar PVN.
  • Akcija cena spēkā līdz 30.12.2015. pērkot AEROC produkciju pilnu autokravu vai vairāk (min.46m3) ar piegādi bez izkraušanas objektā visā Latvijā.
  • Pirkuma uzglabāšana un piegāde objektā līdz 31.03.2016.

Profesionāls viedoklis par māju būvniecību no AEROC

Profesionāls būvnieks Jānis Feldmanis SIA ''JIF Celtnieks'' dalās pieredzē par privātmāju būvniecības izmaksām un ieguvumiem būvējot no AEROC izstrādājumiem. Ārsienas bez papildus siltināšanas no EcoTerm Plus 500 un AEROC starpstāvu pārseguma paneļi.

Video skatīt šeit...


AEROC paneļi balkona izveidei

 

AEROC pārseguma paneļi ir armēti gāzbetona izstrādājumi, kurus lieto nevien starpstāvu un jumtu pārsegumiem, bet arī trepju laukumu un konsoļu ar pārkari izveidei līdz 1500mm. No AEROC pārseguma paneļiem izveidotiem balkoniem nav nepieciešams kolonnu balstījums. Salīdzinot ar dzelzsbetona paneļiem AEROC paneļiem ir vajadzīga plānāka siltumizolācijas kārta. AEROC paneļi tiek izgatavoti ar platumu 600 mm un augstumu 250 mm ar noteiktu garumu, kura maksimāli pieļaujamais izmērs ir 6000 mm.

Vairāk par AEROC pārseguma paneļiem lasiet šeit...


Privātmāju ciemats Igaunijā no AEROC EcoTerm Plus 500

Šī gada nogalē Igaunijā, netālu no Tallinas tiks pabeigta privātmāju ciemata - Järvemetsa būvniecība. Privātmāju projektus izstrādājis arhitektu birojs Arhitektibüroo Korrus OÜ. Ēku ārsienas tiek būvētas no blokiem AEROC EcoTerm Plus 500. Ārsienās dolomīta apdare tiek kombinēta ar dekoratīvo krāsojumu. Ciemata māju un pieguļošās teritorijas ainavu arhitektūra tiek ieturēta vienotā stilā. Divstāvu mājas ar kopējo dzīvojamo platību no 170-195 m2 aprīkotas ar zemes siltumsūkņiem un gaisa rekuperācijas sistēmu. Pēc Igaunijas būvnormatīva mājas atbilst B - energotaupības klasei (māja ar zemu enerģijas patēriņu).

Foto skatīt šeit...


Seko AEROC, SIA tagad arī sociālajā tīklā Facebook


 
14 gadi celtniecībā

V'estnesis nosūtīšanai uz doto adresi [:CSI_EMAIL:]. Ja vēlaties labot savu kontaktinformāciju atzīmējiet "Labot kontaktinformāciju". Ja turpmāk nevēlaties saņemt Vēstnesi atzīmējiet "Dzēst e-pastu no saraksta".